Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 110 m2-es egyszintes házba...

110 m2-es egyszintes házba érdemes bébiőrt venni?

Figyelt kérdés
Mellette és ellene szóló érveket is szívesen meghallgatnék.

2019. nov. 21. 23:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
70m² egyszintes még, es vettünk.
2019. nov. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%

100 nm, egy szintes, nem vettünk.

Eszembe se jutott.

Kizártnak tartom, hogy ha kiabál vagy sír ne halljam meg egy ekkora házban..

Ha meg nyöszörög még csak akkor meg felesleges ott állni felette és zargatni.

2019. nov. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Mindenkinek ment a zöld pacsi!Esetleg ajánlanátok márkát is?
2019. nov. 22. 11:56
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi először nem vettünk, mert gondoltuk, hogy egy 65nm-es házban meg fogjuk hallani, ha a szomszéd szobában sír a gyerek. De tévedtünk. Férjemnek nagyon jó a füle, de még ő se hallotta. 2 nap után vettünk egy olcsóbb fajtát, ami persze gyári hibás volt és nem működött. Utána vettünk egy Aventest. Nagyon jó, mi szeretjük. Szerintem hasznos kütyü. Éjszaka így rögtön meghallom ha mocorog, sokszor sikerül így már az előtt megvigasztalni, hogy teljesen felébred e.
2019. nov. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

[link]


Én vtech márkájút vettem. 9-es voltam 😊

2019. nov. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!