Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves kortól érdemes...

Hány éves kortól érdemes Mikulást hívni a gyerekhez, amikor már nem fél tőle?

Figyelt kérdés
2019. nov. 24. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem soha nem érdemes. A 4 évesem frászt kap tőle, a 6 évesem pedig már nem hisz benne, szétszedné.
2019. nov. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Mert 1.5 méterrel magasabb, mély a hangja, nagy darab, szakállas és zsákja van, amibe akár el is viheti? Plusz azt hallja szülőktől, hogy idegenekkel nem beszélünk, édességet nem fogadunk el, stb. Nem is értem, értelmes gyerek hogyhogy nem fél tőle? Logikus lenne.
2019. nov. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Mert a kisgyerekek felnek tole. Az enyem is fel. (3 eves) Sztem semmikor.
2019. nov. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem, ha már a kezdetektől jön nem fog félni


17 hónaposomhoz jön.


Hozzám is jött már a 2. évben májusi vagyok

2019. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem hívni tényleg nem érdemes. Esetleg szoktak lenni Mikulások plázában stb. ahol lehet találkozni velük. Egy kisebb 4-6 éves gyereknek az a néhány perc bőven elég... Látja, örül neki, aztán ennyi elég is. :D
2019. nov. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
3,5 éves fiam rettegett tavaly a munkahelyen a Mikulástól. Idén már kifejezetten várjam
2019. nov. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5# én falusi nő vagyok 😅, itt vagy hívjuk vagy nem lát ilyet. De tartok tőle, hogy félni fog, a férjem megpróbálná én még várnék vele. 2éves gyerekről van szó. Köszönöm a tapasztalatokat :)
2019. nov. 24. 19:39
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

7

Kérdező


Nálunk is így van


Plusz itt sosem féltünk


Itt hallok először erről...



Nekem az emlékeim annyira jók erről..


Jön

Verset mond a már nagyobb gyerek, kap leírást az ember, hogy képben legyen,

Név stb

..mond pár intelmet, ha valamiért "rossz" volt, megdicséri amért jó is volt

Kap csomagot


Itt van "faluMikulás", ingyen jön, a csomagot, címet és a leírást kell odaadni.

Amúgy max az oviban látja ( ugyanezt a Mikulást... tehát nem zavarodik össze, hogy "mennyi" Mikulás van)

2019. nov. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az enyém sosem félt tőle, közel kétévesen majd' kiugrott a kezemből, amikor a bevásárló központban meglátta, tavaly pedig (nem volt még három éves akkor), a bölcsis Mikuláshoz első szóra odaszaladt és csak ölelte és csicsergett neki. Szóval az én fiam pici korától oda van a Mikulásért, de sok gyerek meg fél tőle, szóval nehéz megmondani, hogy hány éves kortól érdemes, le kéne valahogy tesztelni, hogy ő hányadán áll vele.
2019. nov. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Soha nem féltek tőle a gyerekek. 7 éve minden évben jön. Nálunk ez természetes és nagyon várjak a gyerekek.
2019. nov. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!