Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismeri valaka Dr Varga Anikó...

Ismeri valaka Dr Varga Anikó nőgyógyászt a János kórházból? Mik a vélemények róla?

Figyelt kérdés

Másik doktornőt szeretnék, de ő pont nincs ezen a héten, viszont úgy tűnik nem várhatom meg, nincs minden rendben.

Kép alapján kedvesnek tűnik. Férfira nem vágyom, azokból elegem lett. 6 hetes leszek.


2019. nov. 26. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha még nem találkoztál arrogáns, pökhendi, udvariatlan orvossal, akkor fogsz. Ha sürgősségi császármentésre lenne szükségem, akkor sem engedném a közelembe!

Van facebook csoportja a szülészetnek, ha felmész bárkit fognak ajánlani, csak őt nem.

2019. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oh, ez rosszul hangzik. A másik a Dömötöri akihez most sürgősbe mehetnék, de vele már volt dolgom, és az bőven elég volt, én meg őt nem ajánlanám az ellenségemnek se... :( Akkor már inkább megvárom akihez szeretnék, talán nem olyan nagy a baj :(
2019. nov. 26. 21:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Holnap a terhesambulancián dr. Kapás István van, hozzá bátran mehetsz.
2019. nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3, oda mehetek úgy hogy még nincs igazolva a terhesség?
2019. nov. 26. 22:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Egy igazi bunkó megkeseredett orvos. Nála ott bárki jobb!
2019. nov. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát itt vagyok én is, én még ilyen kobunko paraszt bántalmazó orvossal nem találkoztam.. A mai napig nem értem hogyan dolgozhat.. kerüld el messziről egy hangulatzavaros, megkeseredett harpia
2019. nov. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnálom hogy ilyen tapasztalataitok vannak. Én is jártam már nagyon sok nőgyógyásznál, tudnék mit mesélni...
2019. nov. 28. 19:54
 8/9 anonim válasza:
Dr. Varga Anikóhoz jártam terhesgondozásra. Precíz és alapos volt. Minden vizsgálatot lelkiismeretesen elvégzett. A szükséges vizsgálatokról tájékoztatott. Az összes kérdésemre megfelelő és érthető választ kaptam. Ajánlom mindenkinek. Örülök, hogy hozzá jártam terhesgondozásra. Szerencsére úgy alakult, hogy nála szültem. Ő vezette le a szülést, ami pozitív élmény volt hála neki. Folyamatosan mondta mi történik, kérdezett hogy érzem magam. Kedves volt, odafigyelt rám. Segítette a szülés folyamatát, hogy gyors legyen és gátvedelemmel záruljon. Én biztonságban éreztem magam, odafigyelt rám.
2022. jún. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én rendkívül hálás vagyok a doktornőnek, tudom ajánlani. Ő volt az, akinek köszönhetően fény derült az inzulinrezisztenciámra - amit soha másik orvos előtte nem javasolt, hogy ki kellene vizsgáltatni! Más jellegű vizsgálatra mentem hozzá, de ő rám nézett és ajánlotta, hogy attól függetlenül ezt is meg kellene nézni.


Az életminőségem jelentősen javult és fogytam 30 kg-t! Köszönöm

2023. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!