Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy néz ki a reggeli rutinoto...

Hogy néz ki a reggeli rutinotok bölcsis kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
Mikor keltek, mi mindent csináltok, mikor indultok? Mennyi idős a gyerek?
2018. okt. 31. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2 éves múlt. 6:30-kor kelünk, pizsiben reggeli, ami tápszer, közben mese, addig én gyorsan elkészülök. Tisztába teszem, öltöztetem, legkésőbb 7:10-kor indulunk, gyalog. 15 perc alatt odaérünk, közben van nézelődés, beszélgetés. Délután 5 órára érek oda érte, hazafelé kb. 1 óra, séta amerre szeretne, nézelődés esetleg bolt, játszótér. Otthon játék, vacsi, fürdés, fogmosás. Este 1/2 8-kor fektetem le, 8 körül már alszik.
2018. okt. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
És reggel mosakodás, fogmosás neki öltözés után van, utána rögtön indulunk. Na mondjuk ez így nem túl praktikus:), de így alakult. A szünetben megpróbálom megcserélni. Első válaszoló
2018. okt. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi együtt kelünk, hétkor. Az apja reggelit készít, addig én letudom a tisztálkodás-öltöztetés köröket.


Utána együtt megreggelizünk, mi is elkészülünk, és együtt átsétálunk a bölcsibe, olyan fél kilenc körül. Utána én megyek a munkahelyemre, a férjem pedig vissza haza, home office-ba.


Délután ő megy érte. Most lesz két éves.

2018. okt. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kelek 6-kor, reggelizem, összeszedem magam teljesen indulásra készen. Ha még nem ébredt volna fel, akkor háromnegyed 7kor keltem, egyből öltöztetem, vitamin, ivás (enni nem hajlandó ébredés után kb egy jó fél órán át, de az ivást nem engedem elhagyni), fogmosás, pisilés, aztán 7kor már indulunk is.

Most lett 3, januártól oviba megy, de ugyanígy fogjuk csinálni.

2018. okt. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Két éves múlt. Legkésőbb 7-kor kelünk, de sokszor előbb is. Öltözés, tisztálkodás. Ő még játszik picit, amíg én is elkészülök. Aztán 7:40 körül indulás bölcsibe. Reggelit ott kap.
2018. okt. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó, ha 7.40kor indultok, beérsz 8ra a munkahelyedre?
2018. okt. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi 6:50kor kelünk, magamhoz térek, közben csinálok neki tejet, azt megissza mese közben, én fésülködöm, sminkelek, ilyesmi. Arcot mosunk, keresek neki ruhát, öltözünk. 7,30körül indulunk el, kocsival 3p a bölcsi kb, 7,40kor legkésőbb onnan el tudok indulni. 2 múlt
2018. nov. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!