Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyembe?

Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Párommal 4 éve vagyunk együtt van egy 2 éves gyerekünk. Párom azt akarta hogy az anyjánál lakjunk még én nem tudok dolgozni a gyerek miatt mert az úgyis egyedül él és én bele mentem. Viszont már kiborító az anyja nincs semmi magánéletünk tőle. Ha fürdök nem zavartatja magát ha kell neki valami a fürdőböl csak bejön.. nem segít a takarításba semmibe.. elveszi a dolgaimat kutat a cuccaim közt szavakkal sosem bánt kedves velem de engem mégis már megőrít a gyerek nevelésbe is bele szól itt volt a védőnőm engem kérdez higy melyik.oviba szeretném járatni majd a babám és anyósom válaszol.. én már nem bírok vele együtt élni de párom nem akar elköltözni az anyjától pedig minden nap már feszült vagyok nagyon ettől az egésztől.
2019. dec. 3. 12:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja de hogy megfogná a gyerek kezét és elmenne vele 1 játszóra hisz az unokája.. az már nem.. nem törődik vele semmit csak kiabál rá mindog amitől legszivesebben már leütném .. 25/L
2019. dec. 3. 12:51
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj lesz a pároddal megbeszélni, hogy neked ez így nem jó és keresni másik lakhatást. Én az anyósnak nem szólnék, hiszen ez az ő háza, ő van otthon úgymond ő segít rajtatok. De persze én is kiborulnék ha bejárkálna fürdés közben. Ezt te és a párod tudjátok megoldani. Vele kell megértetni a dolgokat
2019. dec. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
SZokásos duma: ide kár volt szülni. Miért nem tudsz dolgozni?
2019. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez így van hogy az ő háza de nem ingyen vagyunk a nyakán havonta 70 ezret oda adunk neki mindig.
2019. dec. 3. 12:56
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert párom nem engedi míg a gyerek 3 évea nem.lesz hogy oviba mennyen. Mondtam már neki hogy elmegyek dolgozni és mennyen a gyerek bölcsibe de hallani sem akar róla és az lett belőle hogy én csak le akarom passzolni a gyereket.
2019. dec. 3. 12:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha havi 70 ezret adtok neki ebből már bőven fizethetnétek egy lakáshitelt. Vagy olcsóbb albérletet. Tudod ki lakna az ilyen emberrel, alapban sem, de így meg pláne.
2019. dec. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Azt ugye tudod, hogy párkapcsolaton belüli erőszak, amit a párod csinál? Gazdasági függésben tart, kényszerít, h olyannal élj, akivel nem akarsz.
2019. dec. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor maradjon ő otthon a kicsivel. Te meg menj dolgozni!
2019. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!