Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nedvességjelző pelenka létezik...

Nedvességjelző pelenka létezik 3 illetve 4 méretben is, vagy csupán a 2-ig van?

Figyelt kérdés

Számunkra nagyon fontos ez a csík mert a babánk érzékeny a pisis pelus rá és pár csepptől kiborul.

Nagyon jó volt eddig az a kis csík ha beakartunk lesni, hogy vajon attól sír-e.

A 3-as méretű pelusnal második csomag is enélkül van, Pampers és Pampers Pants pelusbol.

Az érdekel, más márkából volna e ilyen nedvességjelző nagyobb méretben, vagy ez csak a pici babánkra van ki találva?



2019. dec. 7. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem pici babáknak van kitalálva hanem úgymond "kezdő" anyukáknak hogy tudják mikor kell cserélni.


Nem kell belesni, látni ha már egy adag pisi van a pelusban, kicsit meg van duzzadva elől, és ha megnyomkodod akkor érzed hogy van benne.

Próbáld ki egy üres pelussal és egy olyannal amit cserénél már, tudod majd miről beszélek.


Én úgy tudom nincs csak kis méretben jelzőcsíkos

2019. dec. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pampers premium care 4es nadrágpeluson van, az tuti.
2019. dec. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs. De szerintem ilyenkor már lehet tudni mikor van benne pisi. Pl. megszagolod vagy megnyomkodod és ha feszes, dudurodik, akkor van benne pisi.
2019. dec. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A pampers premium care 3asa is ilyen.
2019. dec. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Libero touch pelenkákon is van, dm-ben lehet kapni.
2019. dec. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nem attól borul ki a gyerek.
2019. dec. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Pampers premium care 3-as és 4-es méret is jelzőcsíkos.
2019. dec. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sleepy sensitive 4es pelusán is van illetve a bambuszos 4+osán is.
2019. dec. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok választ.

Igaz, hogy kezdők vagyunk, és most hogy már 1 csomag jelzőcsikmentesen túl vagyunk, tényleg látni mikor kell cserélni, meg most már szaga is van... Eddig nem éreztem a szagát, igaz a csík ha bekékült már cseréltem is 😃

Elején mindog akkor lett nyugodt, ha átpelenkaztuk, fontos eseményeket végigorditott, míg alkalmunk nem lett kicserelni és már mosolygott is.

Lassan már tényleg kezd nélküle is világos lenni, de szerencsémre nem csak én pelenkázó hanem párom is legalább annyit, számára is meg akarnám könnyíteni ennyivel a dolgot.

A 3 méret végéig még lehet benevezünk a csíkkal ellátottra, köszönjük szépen 😊

2019. dec. 9. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!