Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elmondjam neki? Vagy már...

Elmondjam neki? Vagy már felesleges?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy 6hetes terhes vagyok.A picit nem terveztük,vagyis a párom nem.Én nagyon rég szeretnék anya lenni de a vetélésem óta nem beszéltem erről a párommal.Én szeretem.Ő már nem szeret engem sehogy sem,egy kicsit sem.Nem tudja hogy most babát várok,de úgy néz ki örökre vége köztünk mindennek.Nem akarom azzal befolyásolni hogy babát várok,nem akarom hogy csak ezért maradjon velem,és lehet hogy nem is örülne a picinek.Én viszont semmiképp nem akarom elvetetni.Megfogom szülni és felnevelem.Bármi áron!(húszas éveink elején vagyunk)De azért mégis csak az apja...Mikor és hogy közöljem vele hogy babánk lesz?!Hogy ne befolyásoljam semmiben és ne higgye azt hogy csak megakarom tartani?!

A válaszokat előre is köszönöm.


2010. júl. 19. 20:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Sztem is mond el.

Nem bántásként kérdezem,de ha nem működik a dolog köztetek,és ezt mindketten tudtátok,sőt ő nem szeret már téged,akkor hogy-hogy szeretkeztetek?Mert a akkor nem olyan rég még együtt voltatok.Ilyen hamar megváltozott a kapcsolat?Biztos nem lehet menteni a menthetőt?

2010. júl. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát inkább most mondd el neki mert ha már elmúltál 12 hetes az jöhet le neki hogy azért mondod el most hogy már tuti ne lehessen elvetetni!És tényleg jól döntesz hogy megtartod
2010. júl. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ha gondolod, nekem is írhatsz. 22 évesen házasodtunk, 24 évesen majdnem elváltunk, annyira elhidegültünk egymástól, folyton veszekedtünk. Most 29 évesen mégis még mindíg együtt vagyunk, fél éves a kisfiunk, és imádjuk egymást a férjemmel. Szóval még akár meg is lehet menteni azt a kapcsolatot...
2010. júl. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia!

En is ugy gondolom mint az elottem irok.Legyszives ird meg,hogy mi lett veletek.

Kulonben van aki tamogasson:szulok,testverek,baratok?Lesz segitseged anyagilag,erzelmileg a baba koruli teendokben?

Kulonben en is ugy gondolom jol dontottel:)

1 eves kisfiu anyukaja

2010. júl. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Egyenlőre pont az imént dobtam fel hogy mi lenne ha terhes lennék?!A válasz semleges volt,ebből lehetetlen volt leszűrni.Egyenlőre még várok nem sokára pedig a tényt közlöm:)Köszönöm hogy drukkoltok!Segítségem van persze mellettem áll a család.
2010. júl. 21. 18:16
 16/16 anonim ***** válasza:
Na mi van? (: =D
2012. máj. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!