Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mennyit változtattatok az...

Ti mennyit változtattatok az edzéseiteken, mikor kiderült, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
2019. dec. 9. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Én pld letettem az ugrókötelet, mert az volt a kardióm.Nem ajánlotta az orvosom a rázkódással járó mozgásformákat.Ajánlotta helyette a hosszú sétákat.
2019. dec. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Akkor változtattam csak rajta, amikor már akkora hasam volt, hogy nem tudtam csinálni. Kangoora és jógára járok, mindenhol szóltam, mikor várandós lettem, hogy mi a helyzet, kangoonál nem tudtam annyira csapatni a felpörgős részeknél, jógánál meg volt néhány gyakorlat, amit nem csinálhattam, mutattak helyette mást. Mikor már nagyon megnőtt, akkor le kellett állnom a kangooval, mert már sajnos nem is esett jól, helyette alakformálóra jártam, azt tudtam csinálni. Ezen kívül rendszeresen járok túrázni, azt ugyanúgy tudtam nagy pocakkal is, maximum a meredek részeket kicsit lassabban teljesítettem. Az orvosom nálam is kezdte ezt a "nagy séta" dumát, kérdeztem, hogy ha jól esik és nem vagyok veszélyeztetett terhes, akkor is álljak-e le a sporttal, de azt mondta, igazából nem kell, ha tényleg jól esik.
2019. dec. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Én is kangooztam, de terhesen egyből leálltam vele a rosszullétek miatt, utána pedig már nagyobb pocakkal nem akartam elkezdeni. Trxre jártam végig, szóltam az edzőnek hogy terhes vagyok és külön edzéstervet állított össze nekem. A kardiózást teljesen abbahagytam mert pillanatok alatt az egekben volt a vérnyomásom, az pedig veszélyes.
2019. dec. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért pontozzátok le a teljesen normális válaszadóakt? Keressetek új hobbit!
2019. dec. 9. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte nem valtoztattam de a 20. het korul mar nem esett jol. Aztan maradt az ellipszis trener gyenge fokozatban. Aztan a ferjem letiltott rola mert szerinte tul durvan csapattam. Jelenleg orulok ha talalok kenyelmes ulo poziciot. Ez lett az extrem sport 😃
2019. dec. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!