Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek volt olyan, hogy nem...

Nektek volt olyan, hogy nem sikerült teherbe esni, aztán változtattatok valamin az életetekben (pl táplálkozás, mozgás) és aztán ennek hatására sikerült?

Figyelt kérdés
2015. nov. 21. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:

2 vetelesem volt, aztan sok ev hiabavalo probalkozas utan bele vagtunk a lombika. A sok kivizsgalas kideritette, hogy semmi bajunk( gondoltam es tudtam)!Total megnyugodtam, hogy igy vagy ugy de lesz gyerekem!:)

Aztan az elso beultetes nem sikerult, puff neki! Ugy voltam vele, higy nem baj majd a masodik vagy 3. sikerul, de meg van 4 lehetosegem!;)

Na 3 honap pihi kovetkezett az uj beultetes elott, de amikor eljott az ido, hogy megjojjon es menjunk NEM JOTT MEG! Pozi lett a teszt... Azota mar megszuletett az en kis csoda babam akire sok sok evet vartam!

Egyszoval soha sem szabad feladni es gorcsosen akarni, mert ugyis jon ha jonni akar!;))))

Jah egy valami! Elkezdtem szedni igazi mehpempot az elso lombik elott amit eleg sokaig szedtem, az egesz terhesseg alatt beteg se voltam!

2015. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ott kezdődött, hogy 3 éve abbahagytam a fogamzásgátlót és egyáltalán nem volt menzeszem 1 évig. kiderült, hogy pm alulműködésem van, természetesen nem is estem teherbe. Én nagyon egészségesen éltem, konkrétan diétáznom kellett a pajzsmirigy alul működésem miatt, 7 éve rendszeresen tornáztam. Rendeződött a letroxra a ciklusom, de még így sem estem teherbe. Aztán úgy döntöttünk párommal, később akarunk gyereket, nem is volt pénzünk lombikra. Sajnos abba hagytam a tornát, helyette sétáltam, bicajoztam, sőt kevésbé is figyeltem az étkezésre. Hála az égnek nem híztam. Kicsit fel is adtam a dolgot, az endos dokim is azt mondta lombik, ha majd akarunk gyereket. Eltelt fél év, egyszer nem védekeztünk és most 23 hetes terhes vagyok. :) Volt döbbenet, amikor kiderült..
2015. nov. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!