Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok mikor jobb...

Ti mit gondoltok mikor jobb felkeresni a nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
Mikor még csak tervezetiket a babát és szeretnétek tudni minden rendben van e vagy már magával a meglevő terhességgel?

2019. dec. 10. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az éves rákszűrés rendben volt, csak akkor ha már a pocakban van.
2019. dec. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen az elsö jól írja. Èves rákszürésre jársz rendesen akkor elég a terhesség 10-ik hetéig elmenni.

Ha nem voltál már több mint egy éve akkor mindenképpen rákszürésre kell menni.

2019. dec. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Idén még nem voltam szűrésen, rendben akkor mindenképpen felkeresem. Köszönöm a válaszokat!
2019. dec. 10. 08:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Én el mentem egy kivizsgálásra amikor már terveztük. Nyugodtabb voltam, hogy minden ok, lehet próbálkozni
2019. dec. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Csatlakozom négyeshez. Egy hormonpanel (3. és 21. nap), egy rákszűrés és egy kismedencei UH még magánban sem drága, egy hónap alatt megvan, és egy sor betegséget azonnal ki lehet szűrni, pl. endokrin gondok (pajzsmirigy, prolaktin, PCOS), anatómiai rendellenességek, fertőzések. Különösen akkor ajánlott, ha amúgy is gyanú van cikluszavarra.


Sok keserűséget és csalódást meg lehet ezzel előzni. (Persze nem mindent sajnos.)

2019. dec. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót szedtem, azt ugye be fejezem. Meg várom még be áll a ciklusom. A nőgyógyász az egyik alkalommal annyit említett, hogy elég mélyen "üllő" méhem van, ez okozhat gondot?
2019. dec. 10. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!