Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Idézetek keresek ami leendő...

Idézetek keresek ami leendő apukának okoz könnyeket. Ötletek?

Figyelt kérdés
Szeretnék a páromnak valami megható idézetet írni.21hkm vagyok de neten semmit nem találtam. Remélem tudtok segíteni.

2018. febr. 8. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
36%

"Az emberi szívet nem úgy tervezték, hogy a testen kívül is dobogni tudjon, és mégis, minden gyerek ezt jelképezi - hogy egy szülő meztelen szíve a mellkason kívül dobog, most már örökké."


Debra Ginsberg

2018. febr. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Én inkább valami olyasmit csinálnék hogy elcsalnám a párom valahova aztán bérelnék egy repülőt ami húzza az örömhírt vagy ilyesmi. Egy férfi nem fog elalélni akármilyen szép idézettől ha csak nem ilyen kis művészlélek, próbálj meg egy kicsit más fejjel gondolkodni.
2018. febr. 8. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer ezt küldtem várandósság alatt a férjemnek: "Egyetlen jobb dolog van annál, hogy Te vagy a párom. Az hogy Te vagy a gyermekünk Édesapja." Nem egy érzelgős típus, de tetszett neki :)
2018. febr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!