Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 napos babám szeme könnyezik,...

4 napos babám szeme könnyezik, ilyen picit sárgás váladék jön belőle. Könny csatorna elzáródás lenne? Doki ad rá valami cseppet? Vagy egyből átmosásra jell menni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 8. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekorvos ad receptet szemcsepphez. Holnap hivd fel
2017. aug. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi miatt legfeljebb szemcseppet kaphattok. Átmosást végső esetben csinálnak csak, mindenkinek jobb, ha magától rendeződik.
2017. aug. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt mindhárom gyermekem születése után. Az elsőnél már a kórházban bór vízzel tisztítgatták neki. Később sima felforralt, lehűzött vizet mondtak, azzal kellett törölnöm a szeme szélétől a sarka felé. Egy törlés egy vatta, minden újabb törléshez újabb vattát használva. Plusz maszírozgasd a szemzugát körkörösen. Még picike, szűk lehet a könny csatorna. Nekünk ezek mindig megoldották a helyzetet még szemcsepp se kellett. Ha fertőzés akkor viszont fog adni az orvos szemcseppet.
2017. aug. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Megnézte, de egyelőre csak törölgetését javasolta. Kamillát mondta, de én úgy tudom, hogy az nem javasolt mert szárít. Úgyhogy sima forralt vizzel fogom egyelőre törölni neki, aztán meglátjuk hogy javul e.
2017. aug. 10. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!