Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor engedjem...

Szerintetek mikor engedjem meg a gyerekeimnek hogy egyedül jöjjenek haza (most 2. és 4. -esek) mivel forgalmas helyen lakunk esetleg mondjam nekik hogy fogjak meg egymas kezét? Vagy még ne jöjjenek haza egyedül?

Figyelt kérdés
2019. dec. 14. 11:08
 1/8 anonim válasza:
77%
Ha közel van a ház és legalább a nagyobbik viszonylag felelőségteljes akkor lehet engedni. Ha tényleg sok autó jár akkor még nem. Ha mégis, telefont a nagyobbiknak és hívjon fel minden nap mikor elinulnak, és ha nincs otthon senki akkor akkor is amikir hazaérnek, csak a biztonság kedvéért:)
2019. dec. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Hol laktok? Mert nálunk alsós gyerek csak felnőtt kísérettel mehet haza.
2019. dec. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pesten a kertvárosban(16. kerulet)
2019. dec. 14. 11:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 11 lesz, pár hete egyedül jár. Itt csak egy zebrán kell átmenni és 5 perc gyalog a suli.
2019. dec. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 4-es korától járt haza egyedül, busszal. 5. osztály végén elköltöztünk egy közeli kisvárosba, azóta vonattal jár haza egyedül. Nagyon szépen, megbízhatóan, felelősségteljesen közlekedik. De egy másodikost nem bíztam volna rá sem két éve, sem idén.
2019. dec. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
A mai világban én nem a közlekedéstől félek,mert azt azthiszem meglehet tanítani okosan àtkelni,esetleg busszal közlekedni,de ezek a mocskos perverz pedofil emberek.Nemrég volt a tv ben hogy elakart vinni valami pedo egy kislányt,betuszkolta a kocsiba..egy 16 év körüli srác látta es időben cselekedett.Ez mentette meg a kislányt.Én ettől féltem legjobban a gyerekeim.
2019. dec. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Az enyém negyedikesen kezdett el egyedül hazajárni metróval, de a helyedben a tesót csak egy évvel később bíznám rá, amikor 3. és 5. osztályosok.
2019. dec. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyobb jöhet haza 5 .osztálytól kicsit viszont még 1-2 évig nem engedném egyedül de még tesojával sem haza ha forgalmas a környék.
2019. dec. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!