Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lesz baja, ha megtörlöm...

Lesz baja, ha megtörlöm popsitörlővel a kezét és utána bekapja?

Figyelt kérdés
Van egy értetlen rokon aki nem képes felfogni hogy cigi után mosson kezet. Hiába mondom neki. Már nem tudok mit csinálni.
2019. dec. 14. 11:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
#8 Ne lepődj meg, itt még az "anyukák" fele is cigizik, mert ő nem csak anya hanem nő is, joga van mérgezni a gyereket, meg hát az utcán a levegő is milyen szar, mit számít ha szívja még a cigifüstöt is a gyerek.
2019. dec. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem értem. Nem alap, hogy kezet mos mindenki, mielőtt a gyerekhez nyúl?
2019. dec. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát látod hogy neki nem alap. De legalább akkor megtenné ha szólok
2019. dec. 14. 18:13
 14/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom én is alapból elvártam, hogy aki hozzá nyúl a gyerekekhez csecsemő korban mosoos kezet. Nem érdekel, hogy cigizik vagy sem ez alap. Én sem nyúltam senki gyerekekhez hozzá úgy, hogy nem mostam kezet. Ez alap... Alapnak kellene lennie. Sztem a popsitörlő sem fertőtlenítő le normálisan. Meg nehogy már a babádat törölgesd más hülyesége miatt.
2019. dec. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bocsánat, javít a telefonom kicsit értelmetlen lett, de a lényeget ki tudod venni.
2019. dec. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!