Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más nem őrül néha bele az...

Más nem őrül néha bele az állandó otthonlétbe?

Figyelt kérdés

2019. dec. 23. 13:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%
2 gyerekkel bő 2 és fél évet voltam otthon. Az első 2 évet élveztem. Az utolsó fél évre elég rosszul lettem. Visszamentem dolgozni részmunkaidőben. Nincs azzal semmi baj, ha nem elégít ki az otthoni mókuskerék. Ne érezd magad emiatt rosszul. Beszéld meg a férjeddel, hogyan tudjátok megoldani, hogy Te is dolgozz.
2019. dec. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
7 éve vagyok itthon.✌ falun... Akkor született a nagyobb. Utána nem tudtam elmenni dolgozni, mivel a nagyszülők is dolgoznak, férjem reggeltől estig, nem tudtuk sehogy megoldani, hogy a gyereket oviba-oviból vigyük-hozzuk. Én akkor tökre élveztem az itthonlétet, mostam főztem takarítottam. Idén született a pici, mostanában hogy itt a rossz idő, kezdem magam kicsit bezárva érezni. Itt nálunk semmiféle program, vagy látnivaló,vagy akármi. Az egy dolog hogy elmegyünk sétálni, csak nézem a házakat bambulok ki a fejemből. Az nekem nem elég, hogy kikapcsoljak. És így hogy a férjem egész nap dolgozik, hétvégén meg az épülő házunkban csinálja a dolgát, elég nehéz akármerre is elmenni csak egy kicsit. Hiába van itthon az autó, nekem az sem buli hogy hétköznap berakom a gyerekeket és irány valahova, minimum 30 km-t kell autózni hogy értelmes helyre jussak el.
2019. dec. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
59%
4 gyerekem van, 6 éve vagyok itthon és még 5-ig tuti (amíg a legkisebb nem megy suliba). 2. vagyok. 😊
2019. dec. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!