Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik nem tudjak évekkel...

Akik nem tudjak évekkel késöbb visszafizetni a CSOK-ot, annak mindene oda lenne a 3+ gyermekkel együtt?

Figyelt kérdés
Hogy működik ez, a kormány/állam kivenné a családok lába alól a talált ha "nem tejelnek" rendesen ?

2019. dec. 23. 15:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
66%

Nem csak a CSOK van, mint hitel.

Amikor elkezdtem dolgozni nyitottam egy lakáskasszát, elkezdtem félretenni pénzt is és amikor lejárt, igaz hitellel de vettünk a férjemmel egy ingatlant. Senki sem támogatott minket sem.

Van hitelünk, de mi döntjük el, hogy hány gyereket szeretnénk és mikor. Lehet, sőt biztos, hogy magasabb a kamat, de szabadabbak vagyunk.

2019. dec. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
70%
Igen. A hitelt ki kell fizetni. Teljesen jogosan venné el az otthonukat az állam. Így is nagy kedvezményt kaptak, mennyi kéne még szerinted?
2019. dec. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
21%
A méheddel pénzt csinálni? Aki szeretne 3 gyereket és igénybe veszi amit ad az állam az egy aljadék? Ez igen.
2019. dec. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
38%

Tejó ég, mennyi tahó van itt.

Azért örülök,hogy érkeztek normális válaszok itt.


Általában aki itt veri a nyálát azért van,mert vagy nem tud élni a kedvezménnyel,vagy abszolút nem család centrikus, irigy ember és még sorolhatnám.


Mit képzelsz te aki azt írod, hogy a méheddel pénzt keresni? normális vagy?!


Mi csok-tól függetlenül 3-4 gyereket szerettünk volna. Az első meg is született 2016-ban. Bejött a csok, éltünk szépen a lehetőséggel,felvettük.

Előre beígért 2 gyerekkel,akiket akkor is szerettünk volna,ha nem lenne a csok.


Most ikrekkel vagyok várandós 36hetes, ami azt jelenti,hogy a 10milla hitelemből jóváírtak már 5millát. Tehát 5 millió hitelem van,aminek a törlesztője 25ropi.


Akkor miről is beszélünk? Én hálás vagyok Orbánért és a családpolitikájáért,különben most nem tudnék a saját zsir uj házamból kommentelni ide.


Az meg hogy jelzáloghoz kötik? te sem adnál csak ugy minden féle fedezet nélkül milliókat az ember 2 szép szeméért...úgyhogy hagyjuk az ámítást

2019. dec. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
38%

Csok 10 millió (3 gyerek ) , abból 5 millió fordítható ingatlan vásárlásra ,a másik 5 felújítás bővítés amit saját zsebből kell megelőlegezni !

Babaváro szuper , még valami ? Magyarország pénzügyi IQ 0 , sajnos .Szüljenek csak , viszont abba belegondolni hogy azt a 3-4-5 gyereket fel is kell nevelni ?! Egyre nagyobbak egyre jobban nő az igény.

2019. dec. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!