Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerek/gyerekvállalás az...

Gyerek/gyerekvállalás az életedben hányadik helyen áll? Illetve mi előzi meg?

Figyelt kérdés
2019. dec. 29. 21:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%
Sokadik helyen . Én hasonlóképpen vagyok vele,mint az egyik előttem kommentelő,nem ez az életcélom. Nem zárom ki teljesen,hogy egyszer legyen egy ,de számomra ehhez előtte teljesülnie kell pár dolognak,egyrészt anyagi,másrészt önmegvalósítás,harmadrészt párkapcsolat szempontjából . Amíg ezek a "vágyaim" nincsenek beteljesedve ,addig nem is lesz. Lehet,hogy soha .:D
2019. dec. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%
Van gyerekem. A második helyen áll, döntetlenben a férjemmel. Az első én vagyok.n
2019. dec. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
22%
A férjem, a saját ház és a 3. Diplomám előzi meg. (Utóbbi csak így alakult, az első szakmám nem jött be, a 2. már igen, de ott kötelező a Ba, Ma) No meg a szorongásom normalizálása és a lélekben való rákészülés. Most vagyok 27, remélem, hogy 5 éven belül ez beérik nálam. Mindig családban gondolkodtam, és most megijeszt, hogy egy ideje nem vágyom rá. :(
2019. dec. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
28%
Számomra a család az első helyen áll mindenek felett. Nyilván vannak prioritások, melyek megellőzték a gyermekvállalást. Munka, biztos / stabil anyagi háttér, saját ház és a megfelelő partner. Számomra fontos volt, hogy házasságba szüljek a férjemnek. Mivel már minden meg van, jöhet jövőre a baba.
2019. dec. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
35%

Utolsó! Abban egyet értek, hogy a család az első, pl a munkám sose keveredjen a családom fölé, stb...

De a család az gyerek nélkül is család. Nekem a férjem a családom, meg a testvérem, meg az ő testvére, a gyerekeik szülők, közeli barátok.

De számomra a család az család, a gyerek meg része - lehet - ennek, nem azonosítható egyik a másikkal.

8-as voltam

2019. dec. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Már van gyerekem, így az első helyen a férjem van, második helyen én, harmadikon a gyerek és utána jön minden más.
2019. dec. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!