Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mik lennének vagy mik voltak...

Mik lennének vagy mik voltak a ti pontjaitok gyermekvállalás előtt? Mi az amit mindenképpen előtte szeretettek volna megvalósítani?

Figyelt kérdés
Komplett listák is jöhetnek!

#lista #gyerekvállalás #gyerek előtt
2019. dec. 13. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Nekünk az esküvő volt a legfontosabb. Autónk volt előtte, házakat keresgèltünk, mikor már dolgoztunk rajta. 😊
2019. dec. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Esküvő nélkül nem szültem volna. Fontos volt egy jó otthon, ahol szeretünk élni. Ez akkor még albérlet volt, de ez nem zavart. Most már sajátban lakunk. Legyen meg a szükséges munkaviszonyom a Csedhez. Autó is fontos volt praktikus okokból. De ilyen, hogy ezt vagy azt kipróbáljak, vagy bejárjam a világot ez nem volt szempont.
2019. dec. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

- Házasság

- Saját lakás

- Szerettem volna eljutni Norvégiában még gyerekvállalás előtt


Csak az első valósult meg :D

2019. dec. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem voltak pontjaim. Nekem valahogy nem fogalmazódott meg bennem, hogy gyereket akarok ameddig nem volt lakásunk, autónk, egy kis félre tett pénzünk és persze a férjem. Amikor ez mind megvolt, nem terveztünk éppen nem gyűjtögettünk valamire, akkor jött a gondolat, hogy legyen.
2019. dec. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Hát... én jó hevesen vágtam bele 22 évesen. Albiba, nulla háttérrel.. ma már minden rendeződött de utólag meredeknek látom. Akkor nem éreztem a súlyát ennek.
2019. dec. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Annyiban mindig is biztos voltam, hogy hazassagon kivul nem szulok gyereket. Mas nem volt. Utana mar igy jottek maguktol a dolgok. Nyilvan a megfelelo mennyisegu munkaviszony is alap dolog. Hogy legyen hol laknunk...stb. de kb ennyi.
2019. dec. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Házasság,lakás,annak felújítása,családi autó. Az utazások és hasonlók utána is jöhetnek. Nem ér véget az élet a gyerelvállalással.
2019. dec. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Saját lakás. Albérletben volt/van kutyám, albérletkeresés kínszenvedés volt, 100 kiadó lakásból 1 volt aki engedte a kutyát. Gyerekkel ÉS kutyával albérletet találni lehetetlen küldetés. Ma 8 napos a kisfiam. :)
2020. jún. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!