Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha azért nem lesz...

Nagyon gáz ha azért nem lesz két gyerekünk mert nincs türelmem még egyhez?

Figyelt kérdés
3 éves a fiam, ősztől ovis. Borzasztó eleven, 2,5 éves koráig kelt minden éjjel, párom reggeltől estig dolgozik, szinte semmi segítségem nem volt. Most, hogy ő ovis én meg dolgozok így annyira jó. Nagyon hiányzott már a felnőtt társaság, ő is szereti az ovit. Egyre gyakrabban kérdezik mikor jön a tesó és ha mondom, hogy nem akarunk többet csak néznek csodàlkozva. Kicsit bánt, hogy nem lesz tesója de ezaz állandó otthonlét nem nekem való, örülök, hogy már itt tartunk.

2019. dec. 19. 14:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem :)
2019. dec. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal gázabb az ha külső nyomásra bevállaja vki aztán meg kicsit belerokkan, ha más nem lelkileg. Ez mindenkinek szabad döntési joga.
2019. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem gáz. Nem a gyermekednek szülsz testvért, hanem elsősorban magadnak még egy gyermeket. Ha úgy érzed nincs hozzá türelmed stb., akkor nincs és kész.


Amúgy velem ugyanez a helyzet, csak nálunk annyi kacifánt van még, hogy apa is akar még egyet, csak én nem.

2019. dec. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem, de egyébként tudtam, hogy velem is ez lenne, ha visszatérnék a való életbe, ezért akartam kis korkülönbséggel tesót.
2019. dec. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Nem baj, ez a te döntésed, és érthető, ha idegesít a sok kérdezősködés. Aztán ha 5-10 év múlva mégis lesz kedved hozzá, akkor még meggondolhatod magad (pesze ez függ attól, hogy hány éves vagy). Nekem 13 évvel fiatalabb tesóm van.
2019. dec. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem gáz! Szerintem is bőven elég egy is....
2019. dec. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is gáz, szó sincs ilyesmiről. Et a ti döntésetek, senkinek semmi köze hozzá, hogyan vélekedtek a gyerek kérdésről.
2019. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Annyit vállaljatok, amennyi jólesik. Ha később meggondolod magad az is jó, ha nem, úgy is jó. A ti boldogságotok a fontos. Nem kell senki véleményét figyelembe venni.
2019. dec. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem gáz. Én is megálltam egynél, már a szülés alatt eldöntöttem, hogy elég.
2019. dec. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Senkinek semmi köze hozzá a párodon kívül :)
2019. dec. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!