Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nálatok is többet aludtak...

Nálatok is többet aludtak ilyenkor a babák, vagy teljesen más van a háttérben? 7és fêl hónapos kisbaba anyukája

Figyelt kérdés
Kisfiam tegnap felült,nagyon aktív baba,de ma sokat aludt napközben,így azt hittem soká fog elaludni,de nem,már alszik lassan 2órája,pedig ilyenkor megszokott ébredni.Délután mikor ébren volt nagyon aktív volt mászott már többet,felült stb..Én arra gondoltam,a mozgásával van összefüggésbe,hogy hirtelen ilyen sokat alszik,ami persze nem lenne baj,de kb.6-7órát volt ma fent.
2019. dec. 29. 22:38
 1/3 anonim válasza:
Szerintem várj egy-két napot, vagy egy hetet. Ha nincs változás, nem betegszik le közben, akkor szerintem nincs baj. Aluszékony kicsit, de az nem mindig utal arra, hogy baj van. Védőnőtől azért megkérdezhetnéd. Nincsen szellemi betegsége a picinek?
2019. dec. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha egyre többet alszik, keltsd fel.
2019. dec. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hálistennek teljesen egészséges,megkérdezem a védőnőt!
2019. dec. 30. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!