Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák ti mit...

Kisgyerekes anyukák ti mit tesztek, hogy anyaként is vonzó nők maradjatok?

Figyelt kérdés
Plussz kilók leadása, kozmetikus. Ilyesmikre gondolok

2020. jan. 3. 15:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%

Plusz kilók leadása nálam folyamatban van, igaz én kevesebb vagyok mint a szülés előtt, rám nem akkor jöttek fel, hanem már eleve úgy kezdtem. De most próbálom megint leadni.

Kozmetikushoz nem járok, sose jártam, de itthon ápolom az arcom, tisztítok, radírozok, tonizálok, kenem.

Sminkelni is szoktam, én szeretek nagyon, persze nem itthonra de ha megyünk valahova akkor igen.

Hajam is minden hónapban festve van, heti 2* megmosom, megszárítom, kivasalom.

Körmöshöz jártam egy darabig, de most sehogy se jutok el, mert a férjem későn ér haza most munka miatt mindig, és a körmösöm meg estefelé már nem dolgozik, de magamnak is megszoktam csinálgatni egy egyszerű körmöt.

Pár naponta szőrtelenítek, minden este bekenem magam testápolóval, nem szeretem ha ki van száradva a bőröm.

Ilyeneket, de ezt szülés előtt is mind csináltam, utálok igénytelen lenni.

2020. jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Ugyanazt, mint mielőtt gyerekem lett. Figyelek az alap ápoltságra (ebbe nekem beletartozik a heti két hajmosás, rendszeres hajfestés, hajvasalás stb., manikűr, pedikűr, napi bőrápolás), eljárok heti kétszer edzeni, a többi napon itthon tornázok. Normális, csinos, testalkatomnak megfelelő ruhákban járok, ha olyan helyre megyünk a gyerekkel, hogy tudom nem kell sokat cipelnem, még akár a magassarkú is belefér. Nagyjából ennyi jutott eszembe.
2020. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%

Rendben tartom magam egyedül, a pluszkilóból kevés volt és olvadtak maguktól, öltözködni korábban is tudtam.


Hajam, körmöm, sminkem, bőröm, szőrzetem mind megy egyedül is.


Az aktív anyuka szerep pedig növeli az izmokat és olvasztja a zsírt.

2020. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%

Hát jó annak akinek olvasztja..

Nekem nem :(

Pedig tornázok a 9 kg-os babával együtt, járkálok utána éjjel nappal, emelgetem, napi 10.000 lépésem megvan mindig, van hogy több, van egy kölyök kutyánk is, vele is foglalkozik, rólam mégse akar leolvadni egy darab kg se..

Első vagyok

160 cm és 83 kg, úgyhogy lenne miből olvadjon de nem akar :D

87-el lettem terhes, 91-el szültem, most 83 vagyok, de ha nem koplalok kb, akkor semmi nem megy le belőle..1200 kcal-val kb semmit nem fogytam. És rendben van minden eredményem :(

2020. jan. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Jelenleg dolgozom rajta. hat hete szültem, elég kötényhasam lett. Most diétázom és sokat sétáltatom a picit, ha olyan idő van. Edzőteremre nincs időm, és messze is van (nevezhetjük kifogásnak is :)) De sosem zsíros a hajam, és nem hordok kinyúlt bolyhos ruhákat. Szerencsére ehhez van egy normális férjem is, aki átvállalja a baba felügyeletét amíg borotválkozom, gyantázok, hajat mosok, szemöldököt szedek...
2020. jan. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%

Szerencsére a plusz kilókkal nem volt gond, nem vagyok egy hízékony tipus (166cm/50kg).

3 havonta járok fodrászhoz, 3 hetente körmöshöz, hajmosás heti 2x, epilálni szoktam 2 hetente,addig simán bírja.

Figyelek rá hogy csinosan öltözködjem, nem hordok mackót vagy cicanacit, legtöbbször szoknya harisnya,csizma párti vagyok, főleg most télen.

Sminkelni minden nap szoktam, csak egy alapot , semmi extra, de sokat dob az arcon.

Edzeni, kozmetikushoz nem járok,szerencsére nincs szükségem rá. :D

Viszont havonta 1x masszíroztatni is elmegyek, felfrissíti testet-lelket egyaránt,s ha anya boldog,mindenki boldog.

2020. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
Semmit. Kínlódás nélkül is az vagyok a férjemnek, másnak meg nem akarok tetszeni. Magammal pedig ki vagyok b3külve.
2020. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Ugyanazt, amit előtte. Jó alvó gyerekeim vannak, mindent meg tudok csinálni esténként, amit eddig is.
2020. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%

Plusz kg nem jött rám, a terhesség alatt felszedett 7kg azonnal lement. 168 cm vagyok és 58 kg (voltam ehhez a magassághoz 52 kg is de akkor mindenki mondta, hogy beesett az arcom stb). Itthon tornázom egyébként ha tehetem kettlebellel és gumiszalaggal illetve tudatosan étkezem de nem diétázom.

Kozmetikushoz nem járok de itthon használok retinolt, BHA, AHA kémiai hámlasztókat, glikol savat és többlépcsős bőrápoló rutinom van ezért szép a bőröm.

Körmöshöz régen jártam de egy éve elkezdtem itthon géllakkozni, pofonegyszerű és mostmár hibátlanul meg tudom magamnak csinálni, ez 3 hetente 1,5 óra.

Pillázni is nemrég kezdtem el, ez egy fokkal nehezebb de van gyakorlatom a műszempilla felhelyezésben, úgyhogy hamar belejöttem.

Fodrászhoz nem járok mert nem festem a hajamat vágni pedig én is tudok belőle, hátközépig ér egyébként. Heti kétszer mosom és akkor formázom is ami kitart a következő hajmosásig.

A ruháim igényesek, minimalista ruhatáram van amik illenek egymáshoz és a sportosan elegáns öltözködés híve vagyok.

Használok parfümöt (Burberry, Prada, Kenzo, YSL parfümjeim vannak nem olcsó gagyik) és szolidan ékszereket is de nikkelallergiám van, ezért egyrészt nem szeretem másrészt nehéz olyat találnom ami nem irritálja a bőrömet.

Szeretek sminkelni is, minőségi sminktermékeim vannak itthon és a szolid földszínű sminkek híve vagyok tusvonallal, 15 éves korom óta így sminkelem magam ezért van gyakorlatom, 15 perc alatt megvagyok vele, addig a gyerek mellettem játszik.

2020. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%

Plusz kilok lementek, több, mint 1 éve szültem.(175 cm, 60 kg) Minden úgy, mint gyerek előtt: Hajfestés havonta, magamnak festem itthon 1 óra alatt (hosszú szőke haj) Körmös havonta. (Hosszabb kocka) Kb 2 óra havonta. Szolit most kezdem újra, pár hónapja abbahagytam lustaságból 😛 Az heti 2x lesz 10 perc.

Sminkelni itthonra nem szoktam, ha elmegyünk valahova akkor egy kis spirál, max pici szemceruza (3 perc)

Szemöldököm sminktetoválva van, igy azzal nincs gondom. Szeretek csinosan öltözni. De ezek gyerek előtt is megvoltak, és mint látható kb semmit sem vesz el a gyerekkel töltött időből. Én amúgy magam miatt csinálom ezeket, nem más miatt. Igy erzem jól magam. Csinos büszke anyukaként.

2020. jan. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!