Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire viseli meg az elvált...

Mennyire viseli meg az elvált szülők gyerekèt egy testvér érkezése (féltestvér)?

Figyelt kérdés
2020. jan. 4. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Annyira, amekkora ügyet csinálnak belőle az exek.
2020. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Semennyire
2020. jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Szia!Szerintem ha helyén vannak kezelve a dolgok semennyire.2 éve váltam el van egy 12 és egy 8 éves fiam és most várjuk az új párommal a kislányunkat.A fiúk már most imádják alig várják, hogy megszülessen és segíthessenek körülötte.A válást is korrekten intéztük a volt férjemmel nincs harag sem mocskolódás és ez a hétköznapokban is így van mindent normálisan meg tudunk beszélni mert ugye hát csak van 2 közös fiunk és őket továbbra is közös felügyeleti joggal neveljük.Összességében elmondhatom, hogy a gyerekeim sem a válást sem a kistesó érkezését semmilyen formában nem sínylették meg.
2020. jan. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez gyerekfüggő is. Férjemnek van ugyancsak két fia, 8 és 12 évesek. 5 éve váltak el. Sosem volt rossz a viszony se az exszel, se a fiúkkal. A kisebbik ez mégis megviselte. Pszichológushoz kellett járnia. Mára rendeződött ez és érezzük, hogy kicsit nyugodtabb mindenki. Nálunk közben jön a közös baba. Túl nagy érdeklődést nem mutatnak. Nem tudom mi lesz ha megszületik. Én nagy érzelmeket meg összetartásra nem számítok.
2020. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!