Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A védőnő jogosan akadt ki rám...

A védőnő jogosan akadt ki rám vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés
A védőnő kijött hozzánk váratlanul környezettanulmányra. A mi otthonunk olyan, hogy van egy kb 400 nm-es családi ház 1200 nm-es telken, melyben kialakítottunk 3 különálló, teljesen önálló lakást. A földszinten lakik a testvérem a párjával, az emeleten mi, 100 nm-es, 3 hálószobás, amerikai konyha nappalis, külön fürdő, wc, spájz... Mellettünk pedig a szüleink. Van még dupla garázs és 2 műhely (apám asztalos, testvérem autószerelő). Én normálisan körbevezettem a lakásunkban a védőnőt, majd miután mindent rendben talált be akart menni a 2 másik lakásba is. Nem engedtem meg neki(kulcsom sincs a többi lakáshoz és csak én voltam otthon) , és teljesen kiakadt rám. Olyanokat mondott, hogy ez egy családi ház, neki a teljes környezetet fel kell mérnie, akadályozom a munkáját és ennek következménye lesz. Nem értette meg hogy alakítottuk ki. Hogy ilyen nincs. Majd bunkón és köszönés nélkül elviharzott. Olyan mintha egy társasházban bemenne a szomszéd lakásba mert egy épületben van.
2020. jan. 9. 19:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Én meg a helyedben elovennem a ház terveit vagy nem tudom ezt a több lakás dolgot hogy papiroztatok, és ha legközelebb megy az orra alá dugod. Ha meg már úgy megy, hogy van vmi gáz, akkor szépen bemutató az illetékes szervnek. Mindenesetre válts védőnőt, és az okát mond el a főnökének is.
2020. jan. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
99%
Kérdésre válaszolva, bocsi.. Jogos volt, hogy kiakadtal. Teljesen külön lakások... Mit is akar? Gondolom külön bejaratokcis vannak. KB olyan, mintha albérlet lenne.. A többi bérlő lakását is meg nézne, ahol idegenek is laknak? Sokba beleuti némelyik az orrát... De már sok belőlük, hogy túl lepik a hatáskörét, de bezzeg a putriba nem találnak hibát (ja nem mernek...)
2020. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Ez egy barom. Mi hasonlóan lakunk, anyukám lent, mi fent, soha nem akart bemenni az alsó szintre, mivel nem ott lakunk! Védőnőt nem lehet leváltani, de a helyedben szólnék a felettesének.
2020. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%

Mondjuk, ha egy címen vagytok, akkor az egy teleknek számít. A földhivatalnál hogy van bejegyezve?

Amúgy nem volt jogos, amit mondott. De neked sem volt igazad, ha hivatalosan nincs felosztva, mert lehet neki hivatalból kell úgy eljárnia.

Amúgy nálunk sose jött bejelentés nélkül. Nekem már ez furcsa.

2020. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó a védőnőnek jogában áll kimenni előzetes egyeztetés nélkül, pont azért, hogy lássa, hogyan élnek, mikor nem számítanak vendégre. De azt sajnos nem tudom mennyire volt jogos kérés a részéről, hogy be akart menni a többiekhez.
2020. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Minden hivatalosan le van papírozva.
2020. jan. 9. 19:54
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Volt vmi indoka kimenni? Nagyon furi, még ha joga van is a Ti lakásotokba bemenni (a többibe nincs), általában szerintem annyi dolguk van, hogy eszük ágába sincs egy "rendben lévő" családdal szórakozni. A mienket 4 hónapig nem is láttuk nyáron, azóta 2 havonta.
2020. jan. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy valamikor el fog jönni látogatóba. Ezt akkor mondta amikor 10 hetes voltam, most vagyok 36 hetes. Nem tudom miért eddig teljesen normális volt velem. Nagyon makacsul ragaszkodott hozzá hogy de neki meg kell néznie a többit is. Pedig nagyon szép, tiszta és felújított lakás.
2020. jan. 9. 20:41
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Neked volt igazad, tulajdonkèppen tarsashaz, amiben laktok. Viszont egy ràd szallt àrtónő sokat àrthat, jobb, ha mar most jelented a feletteseinek a tùlkapàsèrt, viselkedèsèèrt, hogy kesőbb bizonyìthasd, hogy kezdetektől ellensèges volt .
2020. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked volt igazad. Ez olyan, mintha egy társasház másik lakásába is be akarna menni, amihez nektek semmi közötök, teljesen különálló háztartás.
2020. jan. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!