Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek is ecet szagú a gyógysz...

Nektek is ecet szagú a gyógyszertári fürdető?

Figyelt kérdés
A fiaim bőre ki volt száradva és sokan ajánlották a gyógyszertári fürdetőt. Vettem is egyet recept nélkül próbának és használt. Már fogyóban volt és gondoltam íratok ki az orvossal, mert úgy olcsóbban megkapom. Írt is fel receptre amit ma váltottam ki és este hasznaáltuk is. Már kibontáskor éreztem az ecet szagot. Rákentem a kisebb fiam bőrére aztán megfürdettem, megtöröltem és tiszta piros lett a bőre. Hirtelen nem tudtam mitől lett, így a nagyobbnak csak a felkarjára kentem egy csíkot. neki is piros lett. Arra vagyok kíváncsi, hogy tényleg ilyennek kell lennie? Esetleg a doki rosszat írt? Van még belőle egy receptem és most utána olvastam az összetevőinek és ecetsav van benne.
2020. jan. 9. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem


Vidd vissza!

2020. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, semleges illatának kéne lennie. Vidd vissza
2020. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Azt is terveztem, hogy visszaviszem. Reggel megyek a dokihoz és viszem a másik receptet és a fürdetőt is.
2020. jan. 9. 21:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Vidd vissza, nincs ecetszaga.


Amúgy én nem szoktam rákenni a bőrére. Belenyomom a kádba, majd tussal feloldom forró vízzel, utána ütöm fel megfelelő hőmérsékletre a vizet, krémes hab lesz belőle, azzal mosom meg a gyereket.

2020. jan. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!