Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyógyszertári fürdető?

Gyógyszertári fürdető?

Figyelt kérdés
Döbbenve olvasom sok helyen, hogy mikrózzák, forró vízben hígítják, stb. Nálunk szuper állagúra keverik, tökéletesen szét tudom kenni a babám bőrén. Máshol tényleg ennyire szörnyű lenne, hogy ennyien panaszkodnak rá? :O

2016. jún. 24. 00:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem te vagy ügyes :D én 30 éve használom, utálom, undorító az állaga, mócsingos, nem lehet szétkenni, aztán darabokban mosom le magamról. viszont tényleg emberi bőröm lesz, sajnos nagyon ekcémás vagyok.

sok helyen kevertettem már, mindenhol ugyanolyan volt, szerintem nem is maga az állaga a gond, hanem hogy nehezen oldódik. ha feloldja az ember akkor jobban kenhető :)

2016. jún. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első, bátran hígítsd vízzel, hidrofil krém :-)
2016. jún. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is több helyen vettem már, ugyanolyan rémes volt az állaga mindenhol, babára csak újszülöttként használtam, de magamra szoktam télen néha.
2016. jún. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igen, én is olvastam ezeket. szerintem rossz gyógyszertárban veszik. Mi vettünk már kikevertet, nem tubusosat, az folyt, mint a szemét. A tubusos meg tökéletes állagú, könnyen elmorzsolható és vízben jól felolvad.


egyszer pl. vettem olyan büdös halszagú popsikrémet gyógyszertárban h ki kellett dobni, mert hányingerem volt tőle. máskor meg tök jót adtak ugyanott...

2016. jún. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszertáriból is van többféle. Amit előszr felírt a gyerekorvos, az tényleg nehezen oldódik, nekem zsírhoz hasonlít. Már nem sok van belőle, most írt egy másik fajtát. Az állagra jobbnak tűnik, de még nem használtuk.
2016. jún. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
Négyes válaszoló. A gyógyszertári popsikrém büdös halszagú,mert halolaj hozzáadásával készül. Én sem szeretem a szagát viszont jó a babapopsira :) azt pedig nem értem hogy-hogy nem tudjátok "használni" a fürdetőt. Annak lágyabbnak kell lennie mint egy testápolónak. Nem lehet hogy rossz helyen veszitek?
2016. jún. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!