Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt e valakinek alvásproblémá...

Volt e valakinek alvásproblémája a gyerek mellett? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Másfél éves kislányom legkésőbb 10kor elalszik, viszont én nem tudok. Fáradt vagyok de kb 1 hónapja van ez hogy éjszaka 2 előtt nem tudok elaludni. Fekszem de csak forgolódok. Mikor végre elaszom rá 1-2 órára ébred a gyerek, akkor megint nem tudok vissza aludni csak 1-2 óra múlva. A gyerek pedig 7-7:30kor kel. Ilyenkor már persze tudnék aludni... Többször előfordult hogy felkelt a gyerek magam mellé vettem és csak úgy a semmiből elaludtam amíg ő evett. Bababiztos a terep de az ördög nem alszik...

Teákat próbáltam de semmit nem segít, magnéziumot is szedek.


2020. jan. 10. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Jelen

5 hónapos a fiam, általában jókat alszik. Én meg örülök, ha el bírok aludni. De ha el is aludtam, 1-2 óránként felébredek. Már nagyon unom. Bár szerencsére fáradt így sem vagyok. De akkor is idegőrlő. Ráadásul mindenki alszik, el se tudom foglalni magam

2020. jan. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sem alszom jól, 4 hónapos a kislányom. Alszik egész éjjel, nagynehezen elalszok én is, de olyan éberen alszom, hogy bármilyen kis neszre felriadok. Nem túl pihentető, napközben meg (mikor a kicsi alszik) egyszerűen nem tudok elaludni.

Remélem az idő megoldja :)

2020. jan. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Énis remélem hogy az idő megoldja. Amúgy a nap további részében már én sem vagyok fáradt csak túl kell lennem hogy felkeljek az ágyból... Viszont azt észre veszem, hogy ingerültebb, türelmetlenebb vagyok sajnos :/
2020. jan. 10. 22:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit csinalsz egesz nap? Fizikailag eléggé kifáradsz? Ha nem, akkor keress valami neked való mozgásformát estére. Ha fizikailag vagy fáradt, akkor viszont valaminrelaxacios technikát tanulj, az fog segíteni.
2020. jan. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen mikor lelkileg nyomasztott vmi. Felkeltem éjjel és csak pörgött az agyam. Miután sikerült megszabadulni az aggodalmaktól, stressztől aludtam mint a bunda.
2020. jan. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet velem is egy ideje. 6 hónaposom elalszik 9 körül, én kb éjfélig forgolódom.. Aztán 2kor ébresztő, a baba 5 perc alatt cicin visszaalszik, én újabb 2 órát forgolódom. 6kor meg kelünk, apuka megy dolgozni. Annyi a szerencsém, higy nappal 2x másfél órát alszik, ilyenkor én is szoktam pihenni vele kB fél-egy órát. Egyébként nálunk ez egy hónapja tart, előtte nem volt ilyen probléma..
2020. jan. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!