Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni a fagyasztot...

Mit lehet kezdeni a fagyasztott tejjel?

Figyelt kérdés

Babám lassan 6 hónapos. Tejem van elég. Az elején még sok is volt. Fejtem és beraktam a fagyasztóba. Namármost. Ugyebár 6 hónapig lehet felhasználni. Értelemszerűen az első adagok lassan nem lesznek oda adhatóak.

Mi biztos nem fogjuk megenni. Neki miért adnék fagyasztottat ha ott a cici. Van valami amire használható vagy mindenképp kuka?


2020. jan. 12. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Készíts vajat belőle, s add el😁
2020. jan. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Ha már etetni nem akarod vele, rakd a fürdővizébe. Tudom, furán hangzik, de olvass utána, ha van így felesleg, amit már nem használnál étkezési célra, a fürdéshez tökéletes lesz és mégsem megy kárba. Jót tesz a bőrének, hasznosabb, mintha a lefolyóba öntenéd és szintén a babát táplálja, csak éppen most kívülről.
2020. jan. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Ha hozzátáplálod már, akkor keszithetsz belőle "főzeléket". Megpárolod a zöldséget, gyümölcsöt lepürésíted és tejjel öntöd fel
2020. jan. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Esetleg az én bőrömnek is jó lehet? Nagyon száraz a kezem.
2020. jan. 12. 12:21
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Vagy add oda valakiknek.ismerősöm a tesójának adta mert neki kévés volt a teje.
2020. jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!