Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Távkapcsolatba vállalnátok...

Távkapcsolatba vállalnátok gyereket?

Figyelt kérdés

Ismerőseim 4 éve járnak. Nem tudják mit akarnak. Komoly a kapcsolatuk, általában hétvégén vannak együtt. Egyikük se tudja feladni a saját életét. De eldöntötték gyereket akarnak. Már próbálkoznak. 40 évesek.

Ti bele mennétek így?


2020. jan. 13. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem.


És az nem komoly kapcsolat, ahol hétvégente találkoznak/dgnak.

2020. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Biztosan nem nevelnék egyedül gyereket. Így is elég kimerítő sokszor.
2020. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Egy gyereknek napi szinten szüksége van mindkét szülőre és egy anyának baromi nehéz egyedül a gyerekkel, ráadásul úgy gyereket vállalni, hogy nem is éltek együtt.... Ez őrültség szerintem.
2020. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Távkapcsolat az nem család, az olyan, mintha elvált szülők hétvégente találkoznának - de dgni sem fogtok tudni, ha meglesz a pici, akkor még a pasi is lelép - már eleve nem komolya, el sem vett, együtt sem éltek, senki sem akar engedni, lemondani semmiről.


A gyerekvállalás egy életre szóló lemondás és áldozathozatal, nem valami hétvégi parti.

2020. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Nem


De nekem 4 év járás.. életfeladásnak tekintett közös élet 40 évesen, de 30 évesen sem fér bele.

Gyerekvállalás... nah az az eddigi élet feladása

2020. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy nem gondolták át az tuti, de valahol meg tudom érteni, azért egy nő 40 évesen lehet úgy van vele, hogy vagy most vagy soha.
2020. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Nem is egy háztartásban élnek, hogy akarnak így gyereket nevelni? Ez minden, csak nem normális családi háttér. Aztán hogy lesz? Egyszer egyiknél, utána másiknál lesz a gyerek? Vagy csak az anyuka neveli és néha meglátogatja az apuka? Lényegében a nő egyedülálló szülő lesz.
2020. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Idióták!Látszik hogy nem tudja a csaj,hogy mit válal.Nekunk 5 hetes a baba,de egyedül nagyon rossz lenne.Este fürdetésnél,vagy főzés házimunka stb.
2020. jan. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!