Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hányszor pelenkáztok éjszaka?

Hányszor pelenkáztok éjszaka?

Figyelt kérdés
Ha még ébred mondjuk 3-4szer, minden alkalommal cseréltek, vagy ha bírja reggelig hagyjátok?
2020. jan. 17. 21:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak, ha bekakilt, vagy ha annyira felébredt, hogy nem akar egykönnyen visszaaludni. Különben meg hagyom, had aludjon.
2020. jan. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
83%
Csak és kizárólag abban az esetben cseréltem éjjel pelust, ha kaki volt. Más esetben nem, mert megébred és akkor sosem alszik vissza. Mind2 fiamnál ezt az elvet követtem...
2020. jan. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha felébred enni, akkor előtte cserélek, ha érzem van benne pisi. Amúgy nem ébresztem. Kakilni nem szokott, csak ha eszik. De ha kakis lenne akkor is kicserélném, nem jó hagyni, hogy a kaki kikezdje a popsiját.
2020. márc. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!