Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki megtartotta...

Van itt olyan aki megtartotta a nem tervezett babát?

Figyelt kérdés
Apuka mit szólt? Együtt maradtatok évekkel később is?
2020. jan. 23. 09:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Jelen.

23 voltam, párom 28. Nem terveztük, besikerült.

Megtartottuk, örültünk neki.

Aztán 3 éves volt a gyerkőc,mikor szétváltunk.

Jóban maradtunk, szereti a lányát, gondoskodik róla.

2020. jan. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
18 voltam és megtartottuk.16 évig voltunk egyutt.
2020. jan. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
3 hete voltunk együtt mikor pozitív lett a teszt, 22 volt, én 25, ő sokkal jobban fogadta, mint én. 7 éve vagyunk együtt, van tervezett gyerekünk is már
2020. jan. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Megtartottam, akkor nem örült, azóta meg hatalmas a szerelem a lányunk és közte, nagyon jó apuka lett. Mi nem élünk együtt.
2020. jan. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Megtartottam. Ő nem tudja mai napig hogy az o gyereke. Nem lenne jo apa ezert jobb igy. Egyebkent 1 evig voltam vele egyutt es mikor szakitottunk még egyszer talalkoztunk es akkor fogant meg a gyerekem.
2020. jan. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Volt már egy 6 éves lányunk akkor. Szakítani akartunk. Becsuszott a második gyerek. Megtartottuk. Azóta is együtt vagyunk. A kicsi most lesz 2 éves.
2020. jan. 23. 10:43
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Megtartottam, egyszer sem látta még. Pedig születése után még egy darabig hívogatott hogy ő mégis szeretné, hogy bármit megadna neki, és hogy hétvégére vinné is magához (2 napos volt!!). Mikor mondtam hogy nem, felejtse el hogy elviszi valahogy el is felejtett minket másnapra :D
2020. jan. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Igen, nem ismeri a lányom az apja döntése miatt.


Annyira nem sajnálom, de jobb lett volna, ha a gyerekem utasíthatja el az apját és nem fordítva

2020. jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező,hogy alakult a pároddal a kapcsolatotok?Nálunk hasonló,6 éves kislány mellé született a baba.Egyértelműen nem akartunk szakítani,de olyan se veled,se nélküled volt a kapcsolatunk.
2020. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%
Nekem 18 éves volt a párom, amikor terhes lett, érettségire már terhesen ment, majdnem szakítottunk, mert el akartam volna vetettetni vele, de megbeszéltük, együtt maradtunk... Végülis nem bántuk meg, akkor is együtt voltunk már 4 éve, azóta eltelt 8 év, házasok vagyunk és jön a második baba márciusban.
2020. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!