Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbaba mellett mikor áll...

Kisbaba mellett mikor áll vissza a párkapcsolat/házasság normális, vagy legalábbis emberi kerékvágásba?

Figyelt kérdés

Még csak egy hónapos a babánk, szóval tudom, még nagyon az elején vagyunk, viszont semmi idő nem jut egymásra a férjemmel. Próbálunk persze időt szakítani egymásra, de nem könnyű. Amíg ilyen kicsi a gyerek, nem bízom rá szívesen senkire, ráadásul tél van, nincs az, hogy odaadom anyámnak, hogy vigye ki sétálni egy órára, amíg mi elvagyunk a férjemmel.

A szexet nehéz összehozni, igazából csak szerencse kérdése, ha van egyáltalán, mert éppen nem sírt a baba. De még olyan alap dolgok sem jönnek össze, hogy közös étkezés. Nem panaszkodom, csak kérdezem, hogy ezek az állapotok kb mikor normalizálódnak?

A férjem egyébként nagyon sokat segít, de egymásra sajnos nem jut semmi időnk.


2020. jan. 27. 09:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
52%
Szia. 2 éves ikreim vannak. Sokat dolgozunk mellettuk. En nem munkahelyen, de kertes nagy haz stb stb. Szerintem sosem lesz már a régi. Lehet, hogy nem lesz rossz vagy keves vagx nem tom. De a regi sosem. Idő az a 0 val egyenlő. Max ha ovisak lesznek es a férjem delutanos, akkor délelőtt, de ha en is vissza megyek dolgozni nem tudom. A gyerek nem fog kevesebbet igenyelni sőt. Ha mobilabb lesz akkor meg a szemedet sem veheted le rola, mert mindenre felmaszik, kipakol, megtalal, szájába vesz stb. Csak akkor lesz ido egymásra, ha valaki vigyáz addig ra. De pl nekem ez ki Van zárva, mert nem bizom a nagyikban. Meg kell oldani a romantikat es egyebeket altatasi ido utan vagx nappali alvas alatt. Ennxi jut.
2020. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
87%
Ja es egy kis elore vetítés. Majd ha 2 éves lesz es kicsinal napkozben idegileg titeket. (persze nem mindennap) utana nezd meg, hogy tudtok e ember mondjara viselkedni egymassal. Mert az kizart. De sajna ez az élet. Aki maskepp mondja az hazudik. Lehet neha tudsz magadon uralkodni de amikor faradt vagy es meg a 2-3evesed is tojik aludni ejjel es kiidegel nappal. Na majd akkor nezd meg milyen lesz a parkapcsolat. Amugy nekunk elmegy. Nem azert irom. De romantika az 0.
2020. febr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!