Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermeket vállalni ebbe a...

Gyermeket vállalni ebbe a világba, minek?

Figyelt kérdés
Nagyon kicsi része boldogság és a nagy része szenvedés...sokszor azon gondolkodom,nem szeretném ha egy kisgyermek így érezne, mint én .. tanulj sokat aztán dolgozz sokat, alig van erő itthon bármire .. nyaralás luxus, párt találni aztán boldognak lenni mellette marha nehéz.. az egész egy szenvedés
2020. jan. 28. 16:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Akkor ne vállalj. Probléma megoldva
2020. jan. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%

Azért amiért a korábbi korokba. Most sokkal jobb a helyzet, mint akárcsak 100 éve.

Na, meg azért, mert te boldogtalan vagy, nem azt jelenti, hogy mindenki más is az.

2020. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Ha így fogodfel az életet, akkor ne is vállalj gyereket...
2020. jan. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Semmikor nem éri meg, de aki mégis akar az mit tegyen? Ebben a világban él, várnia kellene hátha egyszer újjászületik egy jobban és majd akkor?
2020. jan. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 hollófernyiges ***** válasza:
95%
Mutass egy világot, amelyikbe vállalnál.
2020. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Akkor mi nem egy világban élünk. Én boldog vagyok, csak nagyon picike része szenvedés, mint a tönkrement ernyőm az esőben ma du. A nyaralás nem luxus, 10 év kőkemény tanulás az ára. De már nem luxus. Lehet, hogy panaszkodás helyett küzdeni kell, és akkor már nem szenvedés az élet?
2020. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Akkor legyen mindenki öngyilkos, aki 'ebben a világban' él?
2020. jan. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
99%

Ha mindenki így gondolkodna (bármelyik korban,helyen és időben),kihalna az emberiség. De ez közhely,mégis igaz.

Vannak,akik szeretnének gyereket,nekik mindegy,milyen kort írunk (én is anya vagyok),mert vágynak rá.

Vannak,akik nem. Ők sem azért nem szeretnének,mert épp 2020 van,vagy 1950 volt,vagy 3010 lesz,hanem,mert nem vágynak gyerekre,más a prioritásuk. Ami a legfontosabb,egyik csoport,egyik mentalitás sem elítélendő,mindkét csoport ugyanolyan értékes tagja a társadalomnak.

2020. jan. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Nemtom, én nem szenvedek, boldog vagyok. Természetesen vannak nehézségek, de ezeket nem szenvedésnek fogom fel, csak megoldandó feladatnak. És megoldjuk. Jól és boldogan élünk, tény, hogy megdolgoztunk érte, és most dolgozunk a fenntartásért, de ez nagyon messze van a szenvedéstől, rengeteg öröm is ér a mindennapokban.
2020. jan. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Hányszor mondhatták volna ezt az elődeink... Aztán mégis vállaltak gyereket...
2020. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!