Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek beteg vagyok?

Szerintetek beteg vagyok?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, szülés utan megjott a mensim egyszerre szoptattam es menstrualtam honapokig.7 hónappal szülés után azaz tavaly májusban fedeztem fel egy kis csomót a bal mellemben, ekkor még szoptattam is szóval egyből tejmirigyre gondoltam ugyanis a legtöbbet szoptatott mellemben van a csomó, mindenesetre elmentem onkologushoz a biztonság kedvéért aki beutalt mell uhra ahol meg kiderült ciszta. Egy időre el is felejtettem ezt megnyugodtam és még abban a hónapban abbahagytam a szoptatást is. Majd novemberben elkezdett nagyon feszülni az érintett mellem

ezért mellpanasz miatt megint elmentem novemberben egy ellenőrző mell uhra ahol szinten mondtak hogy ciszta. Most 2 hónappal a legutolsó vizsgálat óta azonban teljesen bezavarodott a ciklusom az elmult hónapban abnormalosan jott meg a menzeszem éles kétoldali petefészek fájdalom kíséretében. Most a legutóbb 10 nap eltéréssel véreztem, a melleim befeszültek és tuti nem vagyok terhes szóval elmentem nődokihoz. Csináltunk most egy labort, mandula, pajzsmirigy, osztrogen progeszteron,prolaktin minden teljesen rendben a kaosz teljes kozepen???!Marmint nem ertem ba van zavarodva a ciklusom abnormalusan verzek tej van a melleimben ismét erre meg a hormonpanel teljesen rendben van???????

A melleim közül a bal mellembol nyomásra jon kakaó színű valadek es tej is, valamint alulról faj a mellem tapintasra,vagy ha hason fekszek az a mellem majd felrobban es a kis csomo nehezebben kitapinthato lett benne mintha jobban benne lenne a mellembe.. A masik egészséges mellembol nem jon barna váladék abbol csak tej,meg a beteg mellembol tej es barna váladék is.


2020. jan. 31. 13:09
 1/3 A kérdező kommentje:
A családom szerint csak rinyalok hipohonder vagyok nem vesznek komolyan miközben ez egy komoly baj lehet. Olyanokat mondanak hogy tejmirigy fejjem stb.
2020. jan. 31. 13:10
 2/3 A kérdező kommentje:
Lenyeg a lenyeg miután abbahagytam a szoptatast el mult nem sokkal utana a tej is .Most egy hónapja megint befeszult beszurt mindkét mellem mint amikor belovell a tej es valoban van benne tej is. A beteg mellem rettenetesen beszur neha annyira faj es nyomásra barna le meg tej jon belole.,meg a masik mellem amiben nincs csomo tej jon abbol is. De eszre lehet venni a beteg mellem furcsa.
2020. jan. 31. 13:12
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Sziaaa....🙈
2020. jan. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!