Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valò nekem gyerek ha a tesom...

Valò nekem gyerek ha a tesom gyereket nincs kedvem etetni meg nem szeretek kettesben lenni vele? 20/L

Figyelt kérdés

1 èves mùlt.

Szeretem nem arròl van szò.

Nevetgèl ràm, szerintem ő is szeret engem.

Viszont nem szeretek vele foglalkozni, nem etetem meg, nem jatszok vele, persze akkor megetetem ha en vigyazok rà ès muszàj de amugy nincs hozzà kedvem, turelmem....szivesebben fekszek vagy alszok.

Ez fog valtozni vagy nekem egyertemuen nem valò gyerek?

20/L


2020. jan. 31. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Ez változhat még.
2020. jan. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Lehet később megérsz majd a dologra. Meg a saját gyerekével mindenki másképp bánik szerintem. Most azt mondanám, hogy még nem vagy rá érett, de simán lehetsz később. Nekem veled egyidős fiútestvérem van, ő pl nagyon szeret a kislányommal játszani, etetni is szeret, ölelgeti stb. Ettől függetlenül persze úgy gondolom ő sem érett még saját gyerekre.
2020. jan. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Ennyi idősen én se akartam volna se etetni egy babát se játszani vele,aztán 26 évesen lett gyerekem,mikor ugy éreztem hogy szeretnék...
2020. jan. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Simán változik. :D 20 éves kor nagyon nem a gyerekvállalás ideje még, nyugi. :) Az is lehet, hogy később is csak a saját gyerekedhez/gyerekeidhez lesz kedve. Én is így vagyok ezzel, a sajátom minden pillanatban szórakoztat és imádom, de más gyerekekkel nem tudok mit kezdeni.
2020. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%

jelenleg éretlen vagy, félig gyerek.

Hogy változik-e, azt ki tudja?

Kinél igen, kinél nem.

2020. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
Miért mondja mindenki,hogy éretlen aki fiatalon dönti el,hogy nem jó szülőnek. Mi van ha késöbb sem akar. Miért egyből éretlenre gondoltok. 26N
2020. jan. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Drága 6-os, hisz pont hogy nem döntötte el :D


Azért tette fel a kérdést :D olvasd már el. :)


Ha ez megnyugtat, te is éretlen vagy, de semmi gond. :) van ilyen.

2020. jan. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
23 vagyok, és jelenleg nagyon nem akarok gyereket. Ez később változhat, lehet majd 30 éves koromban meg szeretnék. Ne stresszelj ezen, bőven ráérsz eldönteni.
2020. febr. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
30 vagyok, két gyerekkel, de másét mégse szívesen pesztrálgatom. Ez ilyen. Az enyémek különlegesek, tökéletesek, másé meg idegesítő.
2020. febr. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet megmondani, hogy való e neked gyerek
2020. febr. 1. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!