Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valò nekem gyerek ha a tesom...

Valò nekem gyerek ha a tesom gyereket nincs kedvem etetni meg nem szeretek kettesben lenni vele? 20/L

Figyelt kérdés

1 èves mùlt.

Szeretem nem arròl van szò.

Nevetgèl ràm, szerintem ő is szeret engem.

Viszont nem szeretek vele foglalkozni, nem etetem meg, nem jatszok vele, persze akkor megetetem ha en vigyazok rà ès muszàj de amugy nincs hozzà kedvem, turelmem....szivesebben fekszek vagy alszok.

Ez fog valtozni vagy nekem egyertemuen nem valò gyerek?

20/L


2020. jan. 31. 20:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%
Én se etetem a tesóm gyerekét, megeteti az anyja, pedig nekem is van gyerekem, ebből nem lehet következtetni, a saját gyereked teljesen más, mint másé.
2020. febr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyen idősen én konkrétan féltem a gyerekektől, picik törékenyek... Meg nem is akartam gyereket..

Aztán lettem egy férjem, és vhogy úgy éreztem h készen állok az anyaságra

Most 5 hónapos a lányom, egy igazi kis kincs... 🙂

Szóval ne aggódj, idővel fog ez változni.

28N

2020. febr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hogy kinek való a gyerek, marhára nem attól függ, hogy más gyerekével mit csinál vagy mit szeret csinálni. Ismerek olyan nőt, aki a háta közepére nem kíván saját gyereket, de a testvére gyermekeivel jól kijön, kapja is mindig, hogy kár, hogy neki nem lett, de elmúlt 45 is már és még mindig úgy gondolja, jó döntést hozott. Más az, amikor havonta egyszer egy fél délután foglalkozol egy gyerekkel, de soha semmilyen körülmények között nem kell a saját programjaidat hozzá igazítani, vagy ha 0-24-ig ott van valaki, aki a középpont a te életedben és nincs olyan nap, amikor ne az ő programjához alkalmazkodnál. Így fogalmazott az ismerősöm.


Én amúgy vágyok gyerekre, de más gyerekével a legritkábban szoktam jól érezni magam. Van olyan, akivel szívesen leülök játszani, kicsi is, nagy is, de a döntő többségében nem nagyon izgatnak és nem indul be a tejtermelésem sem egy csecsemő látványától.

2020. febr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!