Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet "jól" lerázni,...

Hogyan lehet "jól" lerázni, lazábbra fogni egy túlságosan nyomuló anyukát?

Figyelt kérdés

Van egy anyuka, aki nem lakik tőlünk messze és állandóan keres. Talán ezzel nincs is gond, sőt. De nekem a jelenlegi élethelyzetemben nagyon terhes a napi, kétnaponta állandóan magyarázkodás, hogy miért nem érek rá. Különben sem szeretném megmagyarázni, hogy mikor miért nem jó. Egyszerűen nekem nincs olyan szociális nyitottságom és sokkal boldogabbá tesz más tevékenység, mint ez az állandó találkozás..


Hogyan lehet az ilyen anyukát intelligensen leszerelni? Bevált módszerek?


2020. febr. 4. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod hogy nincs hozza energiad es kedved :) :)
2020. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Mázlista. En meg szenvedek a magánytól, kutya nem keres, senki sem akar velem találkozni . Mit nem adnék egy nyomolós anyukáért, ha értelmes.
2020. febr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó: hidd el, introvertált személyiséggel a kérdező is ugyanúgy kínlódik mint te. Én is introvertált vagyok, utálok emberekkel találkozni, csak a nagyon közeli barátok kivételek, de tőlük is kell a nyugalom. Én megmondanám őszintén neki, nem vagytok barátok, miért félsz, hogy megsérted? Vagy hazudj neki minden nap. Programotok van, fáradt vagy, nincs kedved, beteg a gyerek stb.
2020. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

3

Azért bezárkózni mindenki elől könnyebb, mint ismerkedni.


Kérdező te meg egyszerűen ne magyarázkodj. Nem érsz rá. Kész pont.


2

Nézz baba mama klubbot a környékeden. Hátha találsz valakit

2020. febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, bezárkózni könnyebb, de pl. azért vannak barátaim, családom akik igénylik a rendszeres találkozást, nem lehet kibújni minden alól, muszáj pofavizitet tartani vagy elvágod magad teljesen esetleg megerősíted a social fóbiád. Meg kell találni a balanszot :)
2020. febr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!