Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik így dolgoztak szülés...

Akik így dolgoztak szülés előtt megtudtátok beszélni?

Figyelt kérdés

Szeptembertől kezdene a kicsi bölcsibe akkor lesz 2év 3honapos, összesen így 4, 5évet voltam itthon. Irodába dolgoztam összesen bent 7en voltunk. Szeretnék vissza menni de itt8-17 ig van a munka idő, 1 óra ebédszünet én viszont a gyerekek miatt csak 15:30 ig tudnék dolgozni de 1 órával előbb tudok kezdeni ha úgy van.

Főnök elég ingatag hangulatú. Szerintetek lehetséges ezt megbeszélni vele?


2020. febr. 11. 14:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem is necces, mert nekem sincs senki a férjemen kívül, de ő is korán megy későn jön.

Ovi 6-18ig van itt nálunk, szóval, ha fél 5ig dolgozok akkor már nagyon sietnem kell érte, szóval én se akarok erre sakkozni, 3-nál tovább nem akarok dolgozni. Nehéz ha nincs segítség.

2020. febr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nálunk mikor lányom ovis volt nem tudtuk másképp megoldani mint hogy reggel 6 vagy negyed 7 re vittük és 4 re érte ment férjem ,iskolába meg volt hogy fél 7 -7re vitte férjem és 4 ment érte most 1 éve már csak fél8 re viszem suliba és 4 kor jönn haza ha nincs szaköre.
2020. febr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Bízom benne hogy sikerül vele megbeszélni, csak tényleg olyan hangulatingadozásai vannak... Egyik perce ordít mint a hülye a másikba meg nyáladzik...

Nem a legjobb munkahely amúgy mert nincs szabi semmi.. Vagyis nem fizeti ki. De egy új helyen meg nem hiszem hogy lenne esélyem ilyen "elvárásokkal" ez egy tényleg kis város, örülök ha találok munkát így a biztosabbra megyek.

Amúgy mennyi fizetést lehet kérni manapság?

2020. febr. 11. 18:57
 14/15 anonim ***** válasza:
Én 2 műszakban dolgoztam a cégemnél, köztes műszakba vagyok jelenleg. Fél 8 tól 16 ig. Nálunk nagyon normálisak ezen a téren. Kicsit rohanósan ugyan de egyedül meg tudom oldani a gyereket. Ha kezdi a sulit, egy ideig 6 órában szeretnék majd dolgozni, ameddig szükségét látom, remélem megengedik azt is.
2020. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Sikerült 😁😁😁😁
2020. febr. 24. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!