Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Már 3 napja iszonyat szeles...

Már 3 napja iszonyat szeles idő van felénk. Nagyon keveset viszem ki másfél éves kislányom. (10-20 perc) Többet kellene? Ti mennyit vagytok kint?

Figyelt kérdés
2020. febr. 12. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen szélben egyáltalán nem viszem ki.
2020. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem vagyunk kint többet, pedig ma is szépen süt a nap, de fúj ez a h.lye szél. Vége lehetne már, mert már én is unom ezt a bezártságot. 20 hónapos
2020. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőn reggeltől estig tombolt nálunk is akkor pld ki se vittem, mert ha bármelyik tetőt megbontotta volna nincs mi védjen bennünket.Tegnap estefelé mikor csitult a szél kivittem jó egy órát szaladgáltunk kint, ma meg délelőtt voltunk kint fél órát míg nem támadt fel újra.Nézz ki magatoknak egy szélcsendesebb időt, aztán aszerint, de 70km/h szélbe nincs értelme kimenni csak fellöki a gyereket is.
2020. febr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fejér megye, itt is hétfő kedd nagyon tombolt a szél. Nem vittem ki. Ma délelőtt még fújt, most épp szélcsend van, de ugye alszik a gyerek. Ha délután nem támad fel újra a szél, akkor most már kimegyünk 1-2 órára. Ő nagyon jól elvan itt bent is, mondjuk én sem vágytam ki így 40. hét terhesen :)
2020. febr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

21 hós a lányom.

Hétfőn Abszolút nem,de tegnap a garázsba kimentünk,motorozott ott,játszottunk a kutyával,de nehéz ott tartani.

Voltunk boltban ma,az is egy kis levegőzés.

Én szinte azonnal fülfájást kapok ha szél fúj,így nem is tervezek többet kint lenni.

Folyamatosan lesem az időképet meddig lesz még ez az ócska idő,de hol eső hol szél..idegörlő bent elfoglaltságot adni egész nap nekik

2020. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Megpróbálkoztunk egy pici sétával, néhány széllökéstől elesett ő is meg én is, inkább nem viszem ki,max szélvédett helyre.
2020. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem sétálunk ilyen időben pedig jó volna (3 hónapos). Viszont hogy kimozduljak a négy fal közül, kocsival elmegyünk bevásárolni azért. Az autóig oda vissza nem lesz baja.
2020. febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is helyi kávézóba megyünk el sütizni, rokonokhoz látogatóba, illetve biciklivel boltba, de nem nagyon vagyunk kint a levegőn.. Én sem bírom.
2020. febr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
11 hónapos lányommal addig vagyunk kint, ameddig megyünk a nagyért a suliba. Autóval járunk, de a bejárat előtt szélvédett a hely, ott szoktunk várakozni.
2020. febr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!