Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha másfél éves kislányom...

Ha másfél éves kislányom keveset ugrál, mozog az baj? Inkább a nyugisabb játékokat kedveli.

Figyelt kérdés
Van egy nagy fitt labdám,régebben azon vagy 10-15 percet is ugrált( én tartottam persze közben) zenére sokat táncolt stb. 1-2 hónapja viszont mintha " ellustult" volna. Párat ugrál majd abbahagyja,futkározik kicsit majd abbahagyja,ugrál 1-2 -t a gumi lovon majd abbahagyja.Inkább lapozgatja a könyveket,nézegeti a kártyalapokat stb. szóval előnyben részesíti az ülősebb játékokat. Eddig nem závárt viszont most olvastam hogy egy ekkora korú kisgyereknek az tesz jót ha sokat ugrál,mozog.
2020. jan. 28. 01:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj. 😊
2020. jan. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Ameddig nem kezd dundibb lenni nincs gond. Probald tobbet mozgwtni
2020. jan. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is 1,5 éves, és ugyanilyen típus. Nem aggódom emiatt. Szerintem Te se tedd.
2020. jan. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vidd ki napi 2 órát a szabadba, ahol nincsenek ülős játékok, így nem lustul el, ha ezen kívül az otthon töltött idő alatt nyugisabban játszik, az nem gond, inkább örülj neki.


Mi 10től délig babaklubba voltunk, ahol a többi gyerekkel ugrált, fogócskáztak, szóval elég aktívan töltött 2 óra volt, addig ült nyugodtan míg megebédelt, most megint 1 órája rajtam ugrál.


Szóval ha otthon nyugodtan eljátszik, de máshol aktív (játszóház, kert, gyerek programok stb), akkor hagyjad és örülj, mert az borzasztó amikor 5 óra aktív játék alatt sem tudod lefárasztani a gyereket, hogy egy kicsit nyugton legyen.

2020. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!