Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyermekes anyukák! Vállalná...

Kisgyermekes anyukák! Vállalnátok olyan munkát, amelyik hétfőtöl péntekig 8-17 ig tart?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves gyermekem, és így csak 17 óra után tudnék érte menni az oviba. Olyan fél 6 körül. Az utolsó lenne mindig, általába 17 óra után kicsivel elmegy az utolsó gyerek is. Nem tudom mi tévő legyek. Ill. nem sok egy 5 évesnek , hogy szinte minden nap 18 óra előtt érne haza? ( 2 hetente lenne így)
2020. febr. 12. 22:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%

Én nem


Most ilyen helyem van/ onnan mentem csedre/


Nem tudtam eljönni 5-kor sem, hiába addig colt a munkaidőm

2020. febr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%
Nem. Keress másikat. A gyereked nézd.
2020. febr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Én is attól tartok, hogy mi van hogyha nem tudok eljönni 5kor. Még az 5óra is sokára van...
2020. febr. 12. 22:16
 4/18 anonim ***** válasza:
30%
Semmikepp, tul sokaig lennel.
2020. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
Más nem tudja haza vinni hamarabb? Apuka?
2020. febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon jó lenne, most olyan helyen vagyok, ami 3 műszakos, ha délelőttös vagyok (6-14) akkor nem tudom vinni, de tudom hozni, viszont este 8 kor le kell feküdnöm aludni, mert 4-kor kelek, ha délutános (14-22) akkor tudom vinni, de hozni nem, viszont hazaérek este 11 óra, lefekszem éjfél, reggel alig tudok kelni, hogy induljunk az oviba... Ha éjszakás vagyok, hozni és vinni is tudom, bár akkor nagyon álmos vagyok de még bemászok vele az oviba, délutánig meg kialszom magam, akkor el is tudom hozni, akkor szívás, ha betegség van... Vagy hétvége, mert hazaérek reggel 6-7 körül, lefekszem aludni és már kelhetek is fel 1 órán belül... Mindig ki kell sakkozni, hogy a párommal ne ugyanabban a műszakban dolgozzunk, legyen otthon valaki, néha előfordul így is, hogy ugyanúgy dolgozunk, akkor anyóst kérjük meg, hogy segítsen be, ha rá ér. Egy fix műszakos 8-17 munkahely nálunk kB. Megváltás lenne, anyósom délután el tudja hozni, reggel meg el tudnám vinni, és normálisan tudnék is aludni éjjel, én vállalnám.
2020. febr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nekünk apuka csak egyik héten tudja elhozni az oviból, másik héten nekem kell, műszakban dolgozik. Nagyszülőkre nem számíthatnuk.Betegesek és nem egy városban lakunk, mindegyik messze lakik, vidéken. Ha beteg a gyerek, azt is csak ketten tudjuk megoldani, Senkire nem számíthatunk sajnos.

Igen, ha lenne aki délután elhozná az oviból egy percet nem gondolkodnék rajta.

2020. febr. 12. 23:04
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem, mert nálunk csak 17-ig van ovi, apa munkája változó, nem tudna minden nap menni érte.
2020. febr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk fél5ig van ovi, de 4kor hozzák el az utolsó gyereket...

A te helyzetedben csak akkor vállalnám el ha nagyon jól fizetne

2020. febr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

Nem lehet megbeszélni, hnem tartasz ebédszünetet, és eljössz előbb? Mert ez napi 9 óra, nem 8.


Én amúgy elvállalnám, de néznék közben mást.

2020. febr. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!