Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem hiszi el,...

Mit tegyek, ha nem hiszi el, hogy véletlen lettem terhes?

Figyelt kérdés

Több problémám is van, pcos és ir is. Ebből kifolyólag sem védekeztünk, hisz a terhességnek minimális esélye volt. Egyébként hosszú évek óta együtt vagyunk.

Úgy tűnik terhes lettem mégis, és a férjem úgy gondolja, hogy direkt, titokban estem teherbe a tudta nélkül. El is viharzott itthonról.

Volt hasonló helyzetben valaki? Mit tehetnék?


2020. febr. 14. 17:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
98%
Ha védekezés nélkül dugtatok, az messze áll a véletlentől, ezt tudhatnátok.
2020. febr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
A problémáim olyan szintűek voltak, hogy ciklusom sem volt, azaz gyógyszer nélkül meg sem jött. Igaz, nem meddő állapot, de igen minimális volt az esély rá, hogy terhes leszek.
2020. febr. 14. 18:15
 13/26 anonim ***** válasza:
98%
Hát csak volt peteérésed ha teherbe estél...ilyen felelőtlenül szexelni ha nem akartok gyereket...ez nem véletlen ez szimpla butaság, mindkettőtök részéről.
2020. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Felelőtlenségnek nem mondanám, mert a férjemmel hoztuk ezt össze sok sok év után ,nem pedig a pasimmal pár hónap után, de mindegy.

A fő kérdésemre senki sem tudott még válaszolni, a válaszok többsége csak rizsa.

2020. febr. 14. 18:23
 15/26 anonim ***** válasza:
98%
Nem is fogsz választ kapni, mivel ez nem véletlenül történt. Nem védekeztetek pont.
2020. febr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
98%

Beléd élvezett nem? Ismeri gondolom a betegséged, tudja, hogy csekély esely van a babára. Akkor hogy lehetne ez direkt titokban teherbeesés? Ez nem gumikilyukasztás volt titokban, mindketten benne voltatok.

Hogy mit tehetnél? Semmit. Megvarod mig lenyugszik és utana átbeszélitek hogyan tovább...

2020. febr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
92%

E felelőtlenség, mivel a férjed reakciójából látható hogy nem akarta ezt a terhességet.


Tenni meg nem tudsz semmit, csak közlöd vele hogy ugyan annyira az ő hibája is mint a tiéd.

2020. febr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd el az ilyen embert. Nem vedekeztek es még felvan haborodva?! Hat en elgondolkoznek eleg rendesen hogy milyen emberrel vagyok egyutt.
2020. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom tudott az állapotodról. Kijelentetted neki határozottan, hogy nem lehet gyereked? Vagy ehhez hasonlót mondtál neki? Ha igen, átverve érezheti magát.
2020. febr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Soha nem jelentettem ki, hogy nem lehet gyerekem. Sőt, mindketten akartunk. Később, valamikor.
2020. febr. 14. 19:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!