Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem hiszi el,...

Mit tegyek, ha nem hiszi el, hogy véletlen lettem terhes?

Figyelt kérdés

Több problémám is van, pcos és ir is. Ebből kifolyólag sem védekeztünk, hisz a terhességnek minimális esélye volt. Egyébként hosszú évek óta együtt vagyunk.

Úgy tűnik terhes lettem mégis, és a férjem úgy gondolja, hogy direkt, titokban estem teherbe a tudta nélkül. El is viharzott itthonról.

Volt hasonló helyzetben valaki? Mit tehetnék?


2020. febr. 14. 17:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
98%

Jó, én szívesen válaszolok a kérdésre, hogy mit tegyél: örüljél! :) meglepődtél? :) gratulálok!


ha a férjed hisztizik, akkor a válasz: kedvesem, mindketten reménytelenek és hülyék voltunk... mégis összejött... örülj te is! :)

2020. febr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
97%

Bocs, de ha nem védekeztetek a férjed tudtával, akkor hogy lehetnél DIREKT terhes titokban a tudta nélkül?

Ez csak akkor jöhetne szóba részéröl, ha ö azt hitte, te szedsz gyógyszert és mégsem, vagy hogy ö gumit húz, te meg elöre kiszurkálod.

De úgy, hogy csak a szerencsére bízzátok, TE EGYEDÜL nem tudsz semmit tenni a teherbeesésért!

2020. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos a férjed reakciója. Együtt nem védekeztetek és ő tudta, hogy nem védekeztek és azt is, hogy ebből ha kis eséllyel is, de baba lehet. Nem csaltál a tabival meg semmi aljas trükköt nem vetettél be, szóval kettőtök hibája egyenlő mértékben.
2020. febr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogy estél volna titokban teherbe, mikor ő tudatosan, védekezés nélkül élvezett beléd???
2020. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Mivel védekezés nélkül szexeltetek így simán benne van a pakliban q gyerek. Ha ferjed nem akart, ott a koton
2020. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem az ilyet, minek fekszik le veled ha semmiképp nem akar gyereket?
2020. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!