Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vigyem el a 16 hónapos lányom...

Vigyem el a 16 hónapos lányom ügyeletre?

Figyelt kérdés

Egyedül vagyok vele meg a 17 éves autista öcsémre is én vigyázok"ma. "Kiszökött az előszobába a gyerek egy pillanatra és ott van egy kanapé amire ha felmászik eléri ezeket a növényeket, és felmászott a kanapéra és ugye senki nem látta hogy csócsált e a növényekből vagy sem.Amúgy ha felügyelet van se bántja sose a növényeket de most néztem és vannak a növényen ilyen nyomok mintha lett volna belőle tépve vagy valami.. Nagy a baj? Ráadásul még lenyalta az üvegasztalt is amit előtte egy órával töröltem át Clin-nel

. Megőrülök!


2020. febr. 17. 15:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
59%
A balról első a szélén a három szál levélből gornyadozó amarillis, a következőt vitorlavirágnak nézem. Ezeket mindjárt dobd ki, vagy tedd magasra. Van néhány muskátli az ablakban, mellette a karácsonyi kaktusz azzal nincs baj. Mellette az egy cserépben sok növényt is eltüntetném. Az ajtó előtt van futós filodendron, azt viszont tedd fel a szekrény tetjére, vagy dobd ki, amíg a gyerek meg nem nő.
2020. febr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%
Ja! És a lógós-potyogós aszparágusz ugyan bökős, de a termése fehér bogyó, ami mérgező. Beszéld meg anyukáddal az arborétum átrendezését, mert bizonyára ő sem akar rosszat az unokájának. [link]
2020. febr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja ne aggódj! Tudom nehéz, állandóan nem lehetünk a nyomukban. Én a mérgezőket, kaktuszokat a magasba raktam (polc, szekrény teteje), a nem mérgezők és maradhattak. A clintől nem lesz baja, ha nem ivott a flakonba. Az én fiam is mindent piszkál és még akar kóstolni, kíváncsi. Szedtem már ki a szájából csigát, kavicsot, sarat, büdösbogarat, papír lapot, ceruzahegyet. Nem lett baja, de megfogja és már a szájában is van. Már javult a helyzet, most 2 éves.
2020. febr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. febr. 17. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!