Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti egyedül vagy tarsasagba...

Ti egyedül vagy tarsasagba mentek el babakocsit tolni?

Figyelt kérdés
Egyedül mentek sétálni a babaval vagy altalaban van kiserotok?
2020. febr. 20. 18:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%
Indokolatlanul nem sétáltatom a gyereket, nem kutya. Ha menni kell valahova, akkor egyedül megyünk, ha programozunk valami kis kirándulást, akkor ferjem, nagyobb gyerek és a kicsi a babakocsiban.
2020. febr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem ugy ertettem. Hanem hogy babakocsit tolni peldaul egy 6honapost vagy tök mindegy milyen idost egyedul mentek vagy baratnotokkel hogy kozbe ne unatkozzatok

Kicsit rosszul fogalmaztam.

2020. febr. 20. 18:13
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
1#de sötét vagy!Nem kutya de levegőre nyilván szüksége van,nem??Mivel én nem ismerek itt senkit,egyedul,illetve a kutyával sétáltatom a lányom.Ha a párom itthon van,akkor együtt.
2020. febr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Hát mi sétáltatjuk. Nem is értem az első hozzászólót, a babának kell a levegő. Egyedül szoktam kivinni.
2020. febr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

én sem értem az elsőt.. miert ne lehetne egy gyereket is sėtáltatni? kell a levegő, a mozgás, es hogy minden számâra ėrdekes dolgot megfigyelhessen közben.


A kérdésre válaszolva :a legtöbbször egyedül tologattam, - ha úgy alakult összebeszėltem egy babás ismerőssel hogy találkozzunk..

2020. febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Egyedül, nem nagyon van más a közelben, akivel tudnánk menni. Pedig néha igényelném. Párommal hétvégén szoktunk együtt menni, de olyankor inkább kirándulunk.
2020. febr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%

Én az egészet nem értem, mi az, hogy "babakocsit tolni"? Egyáltalán, mekkora babóról beszélsz?

Én 5 napos kora óra naponta, kb 2 hóbapos kora óra napi 2t sétálok vele, de ez nem babakocsitolás, beszèlgetünk, mondókázunk, 5 hónapos korától a játszótérre is benéztünk gyakran.

Amúgy àltalàban a kutyussal megyek és emiatt olyan időpontokban amikor más kisgyerekesnek tipikusan nem jó (semmi szèlsősèg amúgy), de néhámy alkalommal, mondjuk két-három hetente egyszer talizunk a kolléganőmmel, aki szintén kisbabás es együtt toljuk, máskor kutyásokkal szoktunk talizni.

Most már egyéves, játszózas is még gyakrabban van.

De én imádok sétálni, ha ébren van vagy ha alszik is.

2020. febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
A kert tökéletesen megfelel a levegőzésre. Céltalanul nem sźoktam sétálgatni, felesleges. Lehet, hogy számotokra sötét vagyok, de én gyerekek előtt sem sétálgattam céltalanul, most, hogy van kettő, velük sem. Van kertünk, bőven megfelel a célnak. Ha menni kell a nagyobbért, akkor sétálunk, vagy akkor, ha csavarogni, játszotérre megyünk, de csak úgy nem.
2020. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

És a 6 hónapos napi 2-3 órát a kertben van? Vagy ott altatod?

Amúgy a sétàlás cèlja a sétálás, szóval eleve nem céltalan, főleg az anyukának is egészséges.

2020. febr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki lakik kertes házban. Persze álldogálni is lehet a parkban, de valami miatt az anyukák nagy része ha ott van, akkor inkább sétál. Esetleg jó időben üldögél egy padon és olvas vagy beszélget, ha a baba alszik a kocsiban.
2020. febr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!