Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lombikosok ti buszoznátok?

Lombikosok ti buszoznátok?

Figyelt kérdés

Kedden lesz a transzfer,40 km-t kellenne haza buszoznom.

Ti be mernétek vállalni ??


2020. febr. 22. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem függ össze miért ne buszozhatnál?
2020. febr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolod, hogy kirázza belőled az embriót? Ha ez működne, sokkal kevesebb lenne az abortusz a világban. Nyugi, nem függ össze, ha sikertelen a lombik, az nem emiatt lesz.


Szurkolok, hajrá!

2020. febr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon kemény 40 heted, aztán ki tudja, hány éved lesz, ha ezt most azonnal nem hagyod abba. Gondolkodj egy kicsit, miért ne ülhetnél buszra? Buszra! Ülsz. 😄 Nyugodj meg, bízz a babában, akár most sikerül, akár 2 év múlva. Ha életerős és születésre alkalmas, akkor kapaszkodni fog.
2020. febr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem az ágyból se kéne kikelni, biztos, ami biztos
2020. febr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Én sosem mertem megkockáztatni; (bár tény, hogy ha beültették, nem tud 'kiesni' az embrió 😃); mert nálunk az intézményben is ott kell feküdni beültetés után 2-3 órát, és utána is 24 óra fekvést javasolnak.

Az eszem tudja, hogy ez természetellenes -dehát a lombik is az...-; de minden alkalommal szeretnék mindent nagyon 'jól' csinálni, ezért betartom, amit mondanak, és nem gyalogolok, nem buszozok, hanem igyekszünk úgy megoldani, hogy a lehető legrövidebb idő alatt, és a lehető legkevesebb mozgással kerüljek haza.


Ez egyébként olyan, mint, hogy beültetés után feküdni, vagy ne feküdni... Volt, hogy mind a 2 hetet végig feküdtem, nem sikerült. Volt, hogy csak pár napot; 2x sikerült így, és többször nem. Szóval nem ezen múlik.

Most már itt van a kislányom, esélyem sincs, hogy napokig feküdjek; mégis a legutóbbinál megtapadt az embrió, csak sajnos elvetéltem...

Nekünk is most lesz újabb beültetés. A férjrm fog hazavinni kocsival, aznap még segít, akkor pihengetek, utána megy tovább majd minden, a megszokott módon.

2020. febr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Uhhh 6 sikertelen inszemináció 2 vetélés és 4 lombik után szerintem van okom az aggodalomra.

Igen tudom nem nagy szám buszozni csak ilyen esetben nem tudom mennyire tesz jót a rázkódás :/

2020. febr. 22. 13:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Annyi rázkódás, amennyi a buszozással jár, nem számít. Sajnálom, hogy ennyi nehézségen vagy túl, de hidd el, nem ezen fog múlni.
2020. febr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

#5 Nem tudom, hogy a többi válaszoló közül mennyi a lombikos; mert azok könnyen beszélnek, akik nem mennek ilyen dolgokon keresztül...

Nekem most lesz a 10. beültetésem. Tudom, hogy természetes körülmények között ezek a kérdések nevetségesnek tűnnek; de lombik esetében, nem; mivel a lombik nem természetes. Nagyon sok a kérdőjel még a lombikkal kapcsolatban. Sokkal több, mint a válasz. Igazából fogalmuk sincs még arról, hogy hogyan lehet befolyásolni a megtapadást, ezért van a sokféle hozzáállás arról, hogy mit lehet, és mit nem csinálni utána.

Ahogy írtam, nálunk 24 óra fekvés az utasítás. Nem tudom, hogy van-e ennek bármi jelentősége, pozitív hatása; de betartom, amit mondanak, mert így tiszta a lelkiismeretem egy esetleges sikertelenség után, hogy én minden betartottam, nem rajtam múlt.

2020. febr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, kedves kérdező? Hogy döntöttél végül? 🙂
2020. márc. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!