Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A nőgyógyászati javaslaton...

A nőgyógyászati javaslaton kód megjelölés nélkül áll, hogy "kérem a nevezett táppénzes állományba vételét" Ez alapján felvehet a háziorvos 9es kóddal?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok 8 hetes. Itthon egy 15 honapossal gyeden. Kértem javaslatot az orvostól vizsgálat után,(magán doki) hogy elmehessek tpre. De még momdtam is, hogy a munka körülmény miatt nem dolgozhatok. (forrasztás, vegyi anyagok. A munkáltató mondta hogy tp másodikkal is)

Annyit irt egy igazolásos papírra, hogy keri állományba vételét + a magzat adatok, és sem megindoklas sem pedig a kilences kód. Ebbe bele köthet a házi orvos? Iratnom kell új papírt? Mert nem a sima tp kell azzal nem "maradhatnék itthon" 7 hónapot. Szerintetek neki ez igy megfelelő forma vagy határozottan kellene rá a 9 es megjelölés? (attol tartok igen 😪)



2020. febr. 23. 12:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Persze

Arra dog


Ha nem is, akkor a főorvosi felülvizsgálaton áttesznek..

2020. febr. 24. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Kiirt. Ott volt a papíron hogy veszélyeztett, csak éppen én nem bírtam elolvasni :/
2020. febr. 24. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!