Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyiket vegyem figyelembe?

Melyiket vegyem figyelembe?

Figyelt kérdés
Az ébredés hővel kapcsolatban szeretném meg kérdezni. Hónaaljban 35.8, hüvelyben 36.8 a hőm. Köszönöm a válaszokat

2020. febr. 25. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ébredési hőt vagy hüvelyben vagy szájban mérjük. Mindig ugyanazzal az eszközzel, azonos időpontban, azonos helyen.
2020. febr. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. ☺️ És ez a hő jó?
2020. febr. 25. 08:25
 3/8 A kérdező kommentje:
Kicsit konkrétabb leszek. Most vagyok menzesz után két nappal. Rövid menzeszem volt. Hamar szokott pete érésem lenni kB mensi után egy héten belül. A hőm meg ott maradt a mensi előtti állapoton.
2020. febr. 25. 08:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A hüvelyben mért hőt vedd figyelembe.

Nem tudom miért is kellett törölni a válaszom.

A kérdésre válaszoltam csak épp nem tettem hozzá,hogy "hüvelyben mérd"

Vagy szájban nyelv alatt.

Digitálisnál nem csipogásig.legalább 5 percig.

Mindig felkelés előtt ugyanabban az időben.

A hüvelyben mért hő magasabb mint szájban nyelv alatt.

2020. febr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Aha. Ha tovább mérem akkor valószínűleg több mint 36.8 a hőm. Azt gondoltam csipogásig elég. Miért kell tovább?
2020. febr. 25. 10:20
 6/8 A kérdező kommentje:
Ki próbáltam, tényleg feljebb megy. Igaz most hónaaljban mértem csak kíváncsi voltam.és 36.9 mutatott. Hüvelyben akkor lehet vagy 37.5! Az nem sok mensi után???
2020. febr. 25. 10:38
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen feljebb megy.

A 36,8 hőt felkelés előtt mérted??(arra a hőre gondoltam amit az eredeti kérdésben tettel ki)

Amúgy én szájban mértem.Tehát nekem soha nem volt ilyen magas vérzés után.

Vérzés napján sőt előtte leesett a hőm így tudtam meg fog jönni.

Vagy már járkáltál??

Mikor jött meg?

Hány naposak a ciklusaid??

2020. febr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Reggel mértem mindjárt a 36.8 hüvelyben csipogásig. 28 naposak általában de most 4 nappal hamarabb kezdődött. Csütörtökön de már vasárnapra el is múlt.
2020. febr. 25. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!