Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek, hogy ment a munkába...

Nektek, hogy ment a munkába állás? És mennyi időt van a gyereked/gyerekeitek az oviban?

Figyelt kérdés

4,5 évet voltam itthon, 2 gyerek van. A kicsi 2 év 3 hónaposan kezdi majd a bölcsit szeptemberben.

Voltam bent a munkahelyemen, vissza vesznek, irodai munka. Itt mindenki 8-17ig dolgozik. Én 7:30-16ig fogok. Egyedül kell megoldanom a jövés menést, mert a férjem 6kor megy este jön. Az oviba 15 perc az út. Nem lesznek így sokat bent??

És nektek nehéz volt belerázódni ennyi idő után?


2020. febr. 26. 13:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
18%
Na persze..
2020. febr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%
3 gyerekem esetében 2 kezemen meg tudom számolni, hogy összesen hányszor voltak betegek az elmúlt 28(!) évben. Ebből 1-1 a bárányhimlő. Szóval nem, nem törvényszerű, hogy sokat legyen beteg, mert nem minden gyereknek car az immunrendszere. Én sem vagyok beteges, alig voltam tááppénzen a több mint 30 munkában töltött év alatt. És nem azért, mert betegen is dolgoztam. De nyilván úgysem hiszed el, mert szerinted minden gyerek beteges. El kell szomorítsalak: nem így van.
2020. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
13%
Nem, nem hiszem el. Itt a gyakorin valahogy csomó embernek szinte sose beteg a gyereke, de az életben senkit nem ismerek ilyet. Jól esik hazudni? Felnőttként én is kb 5 évente betegedtem le, de mióta a gyerekek hazahozzák mi szülők is sokat betegeskedünk. És ez MINDEN ismerősömnél így van.
2020. febr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
33%
Szóval a gyerekeid 28 év alatt áltagosan kétszer voltak betegek a bárányhimlőn kívül. Vicces vagy.
2020. febr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
74%
Ebben a kategóriában akkora barmok vannak hogy az hihetetlen!
2020. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem szar az immunrendszere csak mert elkapja a betegséget, hanem fejlődő az immunrendszere, ami így normális, de a te gyerekeid biztos ufok, idióta.
2020. febr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!