Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti éppen olyan...

Anyukák, ti éppen olyan dögösen öltözködtök és néztek ki, mint gyerek előtt?

Figyelt kérdés
Tehát kivágott felsők, rövid szoknya, szép smink, illatos hosszú haj stb.?
2020. márc. 1. 11:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Nem.
2020. márc. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
2020. márc. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%
Szörnyen nézek ki. De akárhányszor megyünk státuszvizsgálatra mindig szűk farmeros,csinos kisanyukákkal találom szembe magam.😫😫
2020. márc. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%

Igyekszem. Nem mondom, hogy nincsenek rosszabb napjaim. Ma is csatak zsíros a hajam, nem volt kedvem megmosni, de úgyis itthon vagyunk. Itthon mindig kényelmes ruhában vagyok, összefogott hajjal. De ha megyek/megyünk valahova, akkor igyekszem csinosabban felöltözni. Semmiből nem tart és sokkal jobban érzem magam tőle.

Mondjunk nekem nem attól dögös valaki, hogy kivágott felsőben meg miniszoknyában van. Régen sem hordtam ilyesmit, max 17 évesen.

Sminkem minimális. Minden reggel bb krém, ez alap, egy kis szemöldök igazítás, spirál. Ha valahova megyünk, akkor egy kis púder, néha rúzs.

2020. márc. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Igen, törekszem erre. :) Én '91-es évjárat vagyok, anyukám mindig a topon volt (és azóta is a korához mérten abszolút), pedig akkor még nem volt teljes egészében gépiesítve a háztartás és jóval kevesebb segítsége volt, mint nekem van. Tehát én ezt mindig is tovább akartam vinni. Szeretek készülődni, szeretek sminkelni, szeretek szép ruhákat/sminkeket/kiegészítőket vásárolni és szeretem, ha elismerően néznek rám vagy megfordulnak utánam és hogy irigylik a páromat. :)
2020. márc. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%

Természetesen.

167cm/50kg. Nő vagyok, nem csak anya.

Minden nap sminkelek reggel, parfüm, szép ruha, szoknya, hosszú hajam van, ápolt,egyenes,arra is figyelek.

Számomra fontos hogy jól nézzek ki, borzasztó hiú nő vagyok.

2020. márc. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, itthon és ha megyünk valahova is rendesen vagyok feloltozve (nem falncosan, csak nem koszos mackó nadrág és szakadt póló)

3-4 naponta mosok hajat, szolid smink (spirál és szem ceruza)

Attól h van gyerekem, megveszem magamnak is a ruhát, sminket, arckrémwt.

Heti 2x edzek és oda figyelek magamra.


Ennyit megtehetunj magunkért és a családért minden nap!

2020. márc. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

"kivágott felsők, rövid szoknya, szép smink, illatos hosszú haj"?

Ezek nagy része terhesség előtt se volt igaz. Nem járok kivágott felsőben, nincs szoknyám, nem sminkeltem, vállig ér(t) a hajam.

2-3 naponta mosok hajat, ezért illatos. Nem hanyagoltam el magas, 49.5 kg-mal kezdtem, most 50 kg vagyok. Szolidan, de csinosan öltözködök, mondhatni semmibe se változtam a gyerek óta. Az utca emberek, távolabbi ismerősök el se akarja hinni, hogy van egy 2 éves lányom.

2020. márc. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Kivágott felsőt soha sem hordtam, rövid szoknya max. nyáron, de inkább térdig érő. Amúgy igen, előtte elegánsan öltözködtem, főleg, hogy olyan helyen dolgozom, ahova nem lehet farmer póló kombinációba járni. A tűsarkúakat lecseréltem kényelmes slipekre meg telitalpú cipőkre, mert utóbbiak praktikusabbak babakocsit tolni, játszóra járni. Többet hordok farmert, meg leggingset tunikával. A csini ruhák maradnak az irodára, míg itthon vagyok addig praktikus, kényelmes, de ugyan úgy divatos ruhákat hordok. A hajam mindig ápolt, de legtöbbször be van fonva, alap smink szinte mindig van.
2020. márc. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagyok tip-top nő, nem hordok kivágott ruhát, se miniszoknyát, te törekszem arra, hogy csinos legyek. Igaz, most vagyok a 7.hónapban, de most is úgy öltözködöm es adok magamra mint előtte. Ezen szülés után sem akarok változtatni.
2020. márc. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!