Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti éppen olyan...

Anyukák, ti éppen olyan dögösen öltözködtök és néztek ki, mint gyerek előtt?

Figyelt kérdés
Tehát kivágott felsők, rövid szoknya, szép smink, illatos hosszú haj stb.?
2020. márc. 1. 11:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
76%
Nem öltözöm "dögösen" és nem kosztümben takarítok, mint a szappanoperákban. Topisan nem megyek utcára azért, de nem érzem úgy, hogy egy bevásárlás az, ahová ki kell öltöznöm.
2020. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
84%

Nem annyira dögösen, de amik megvannak:


- télen csak szoknyát hordok harisnyával, néha combcsizmaval

- kivágott felsőt nem nagyon hordok, de mivel szoptatok, így sokszor spagetti pántos top van rajtam, amit könnyű lehúzni, erre veszek kardigánt, hosszúujjút

- szinte mindennap sminkelek, ez megszokás, az elmúlt kB 7 évben is így volt, így 10 perc alatt kész vagyok max

- hajam rendben, de fodrászhoz nem járok, szóval hosszú, egyenes, tiszta

- súlyom is ugyanannyi, kB 1 hónapja járok tornázni is

2020. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem én "dögösebben" :D Amikor az első gyerekem született, még nagyon fiatal voltam (20 éves), korábban főleg farmerben meg zenekaros pólókban jártam, utána azért elkezdtem kicsit csajosabban öltözni, de azért annyira nem, továbbra is elsősroban sportcipős-farmeres nő voltam, mondjuk csinibb felsőkkel időnként. Most, 33 évesen, két gyerek mellett sokkal jobban foglalkoztat az öltözködésem, sminkelni is sokkal jobban tudok. Általában véve azt kell hogy mondjam, hogy most sokkal jobban nézek ki, mint huszonévesen :)
2020. márc. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!